Автор Тема: Седмично приключение  (Прочетена 1233 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mitonzi

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +53/-38
    • Профил
    • Влезте тук моля
Седмично приключение
« -: Април 21, 2010, 05:32:25 am »
Предлагам да се направи таверна в щаба на гилдията и от там водача на гилдията или заместника му да приемат мисии които да се изпълняват от всички в гилдията. Тези мисии да се презареждат всяка неделя в полунощ и да могат да се приемат от понеделник до петък. Когато се приеме мисия да започне 24 часово отброяване. Преди да се появят мисиите водача да трябва да избере кои категории да обхващат мисиите и дали да са за премиум играчи или непремиум от което да завиди трудността. След това да излизат 3 мисии за битки на всяка от които да пише колко члена на гилдията могат да участват и в зависимост от това да е по-трудна или по-лесна. На седмица да може да се приема само 1 мисия. При избирането на мисия водача или заместника да маркира кои от членовете на гилдията ще участват и започва да тиктака часовника. След пускането на мисията всеки от избраните участници ще може да наблюдава докъде са стигнали в дневника със задачи. Ако мисията бъде изпълнена навреме гилдията да печели например диаманти за хазната, или може на членовете на гилдията да се дава някакъв атрибутен бонус до края на седмицата(например да им бъде увеличена силата с 15-20% или ловкостта и т.н.).

Не съм я доизпипал идеята, но реших да я напиша преди да съм я забравил. Казвайте какво мислите за идеята, допълвайте я и ако може някой да каге дали изобщо е възможно да се направи подобно въведение. *hihi*

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Седмично приключение
« Отговор #1 -: Април 21, 2010, 07:40:38 am »
Добре , добре . Вложил си доста мислене , ами хубаво е да има нещо подобно и според мен . Въпреки, че за мен по-добре ще е да има подобна мисия за цялата гилдия , която да се изпълнява в рамките на една седмица . Искам да кажа нещо от сорта на задачите в таверната , всеки ден един член на гилдията да има определена задача за озпълнение . Хубаво е да важи за всички защото ще се повиши посещаемоста на играта . Ако се въведе подобен род мисля според мен няма да има герой, който да не е онлайн ежедневно (не говоря за разните мулти-аццта които сигурно са 1232163182638712  :D )

Неактивен mitonzi

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +53/-38
    • Профил
    • Влезте тук моля
Re:Седмично приключение
« Отговор #2 -: Април 21, 2010, 09:31:35 am »
Измислих го така да е защото има някои гилдии в които не са активни всички членове и това ще ги затруднява, а когато е така лидера ще може предварително да предупреждава и желаещите ще могат да му кажат дали ще могат да участват :)