Автор Тема: АТРИБУТНИ ТОЧКИ...  (Прочетена 2304 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
АТРИБУТНИ ТОЧКИ...
« -: Юни 14, 2009, 07:31:59 pm »
Предлагам да има възможност за преразпределяне на атрибутните точки също срещу 50 диаманта...
За другите две неща - Базови умения и Умения след 15то ниво има такава възможност... Нека я има за всичко!
Да може всеки спокойно да си цъка и да си разпределя - а ако не му хареса или пък се наложи стратегическа промяна в плановете - да може и да си преразпредели!
Всяко удоволствие се заплаща! -
Нека да имаме тази възможност - да си платим за евентуално такова удоволствие!!!

Използвам и възможността да отправя ПОКАНА към играчи които не са в Гилдия!

Гилдия "Лъвско сърце" набира нови членове!!!

Кандидатурите ще бъдат обсъждани съвместно с кандидата - от Лидера и Заместник-Лидера на Гилдията посредством Лични съобщения...

Очаквайте скоро публикация на НЕОБХОДИМИТЕ УСЛОВИЯ за приемането Ви в Гилдия "Лъвско сърце" ...  ;D

С уважение:

Лидер на "Лъвско сърце" - Пиетро БГ

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:АТРИБУТНИ ТОЧКИ...
« Отговор #1 -: Юни 14, 2009, 07:42:03 pm »
преразпределяне на атрибутните точки - ми нали това стана факт за всички преди има-няма един ден ...  :D и то безплатно ...  8)

Неактивен zLaGaD

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +7/-9
    • Профил
Re:АТРИБУТНИ ТОЧКИ...
« Отговор #2 -: Юни 14, 2009, 07:43:48 pm »

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
Re:АТРИБУТНИ ТОЧКИ...
« Отговор #3 -: Юни 14, 2009, 07:52:47 pm »
Видях че е имало такава тема вече... Съжалявам...

Идеята ми е да има ВЕЧНА ВЪЗМОЖНОСТ за Преразпределение.... Когато пожелаеш - хоп - и го правиш...

Може примерно за първи път - да е 50 диаманта, за втори път 100, и т.н....А? С нарастваща аритметична прогресия от 50 ....

И наистина, ... все пак може би с ограничението да е възможно да се прави само при преминаване в по-горна категория да речем...например....?? Или при някакви други условия...или да кажем само през 5 левъла....на 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45 и 50...

Ако си сбъркал нещо - ЧАКАШ ДА ДОСТИГНЕШ ЛЕВЪЛ КРАТЕН НА 5! Стигнеш ли - цък - есемес или повече от един такъв (в зависимост от това за кой път го правиш) - и си готов!

Помислете...Някога със сигурност ще се наложи да се направи преоценка на вече разпределеното - с извода че е била направена грешка и ще трябва да се направи по нов, по-добър начин!

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:АТРИБУТНИ ТОЧКИ...
« Отговор #4 -: Юни 14, 2009, 07:58:35 pm »
Мисля че предложението на пиетро е разумно и много хора ще се възползват от него. Важно е  за героя да има правилните атрибутни точки и срещу цена би трябвало да може да ги промениш. Всички се учим от началото така че ако сме направили грешка, нека има възможност да я поправим.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:АТРИБУТНИ ТОЧКИ...
« Отговор #5 -: Юни 15, 2009, 10:54:27 am »
Чети бре *
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=1412.0

Какво да чете там, ти си достатъчно "умен" за да си заключиш темата и може би чакаш отговор там или искаш той да пише там? Освен че предлага конкретни неща, ясно и точно. Всъщност аз казах същото, но той го е казал така че се разбира на всички нива, дори на твоето :)

преразпределяне на атрибутните точки - ми нали това стана факт за всички преди има-няма един ден ...  :D и то безплатно ...  8)
И какво? Аз тогава бях в началото на 14-то ниво, дори ми се струва че сега по лошо ги преразпределих точките само на жизненост. Преди това имах 3-4 прецакани точки, на интелект и ловкост по 2 точки бях качил още в началото, са неща които май никога няма да ми трябват, поне не и от атрибутните точки :) Но пък си имах повечко на сила, дори малко точност и така като гледам сега, май стария ми вариант си беше по добър... Но въпроса не е в това, въпроса е че реално ти можеш да прецениш героя си едва след 20-то ниво, но при всички случаи не преди 15, та аз все още дори не знам какво мога да специализирам точно, какво ще ми хареса и т.н. А дори ми казаха че това което съм си харесал било чак след 30-то ниво, та в този ред на мисли, за какво ми е преразпределение на точките сега? А колко 2-3 героя има над 30-то, само за тях беше безплатно, за останалите беше просто 2 часа без сървър, а за някой дори беше свързано със загуба на точки за действие, ресурси, предмети... Та айде не го хвали точно това като голямата аванта... Да не говорим че аз умишлено се мъчих да играя без да качвам голяма част от атрибутните точки, именно заради стария бонус и да мога да имам по голяма полза тях, като ги кача след специализацията с бонус х3, вместо х2 и сега какво, един голям *** За какво се пънах, за нищо, баси мечешката услуга... Утре ще решат други промени да има, но без да изчистят точките и тогава пък съвсем... Такаче определено съм ЗА. Да могат да се преразпределят и атрибутните точки когато си поискаш, срещу съответното заплащане. Всъщност защо въобще беше тази промяна в бонуса, ако не за да се добави тази опция и там, преди имаше макар и само теоретичен шанс за злоупотреба, а сега дори и такъв няма, така че...

НЕ МИ Е ЯСНО ЗАЩО ВЕЧЕ НЕ Е НАПРАВЕНО!