Автор Тема: Моля уточнете максималните нива за изпълнение на приключенията по категории  (Прочетена 2149 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Видях поста от много отдавна, според който приключение от категория Х (примерно Х=2) може да се мине само и единствено, ако героят ти все още е в същата категория.

След като попрочетох някои неща във форума разбрах, че не е точно така - реших да си оставя последните стъпки за две от приключенията в категория 2 (Сонория и Харода) за след като премина в категория 3.

Улисан да минавам първите стъпки на разните приключения в кат3 стигнах 21-во ниво и днеска се пресетих да минавам двете останали ми приключения от кат2.

В Харода в Синовете на Кръвта ме пуска, но за Забулените съобщава, че вече съм твърде високо ниво и не мога да го продължа.

Като оставим настрана факта, че се подразних на собствената си разсеяност, че не отидох при Забулените по-рано и сега това приключение ще ми остане незавършено, издразни ме и фактът, че след като правилото за максималните нива на герой и приключенията очевидно вече не работи точно така, както е било някога, на дневен ред е въпросът кои са максималните нива за приключване на всяко едно от приключенията след промените.

Моля някой от community manager-ите с достъп до информацията да направи списък на всички приключения и да посочи в него максималната допустима категория на героя, за да може да бъде успешно приключено.

Pinkoto

  • Гост
Точно за приключенията от втора категория мога да ти кажа със сигурност, че минавах "босовете" в трета категория. Не знам защо при теб се е получило така...

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Преди седмица имаше същия "проблем"
Вие се опитвате да минете последната зона, а не сте минал някои от предишните задачи.
Затова ви пише, че нивото ви е по-високо от позволеното.

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
@prob4o

Не сте прав. Минал съм всички останали епизоди от Сонорийското приключение, а освен това приех задачата да се бия в Забулените далеч преди да стигна 20-то ниво (и няколко пъти отнесох жесток пердах там).

Ако искате, мога да ви предоставя данните за достъп до акаунта, за да се уверите сам.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Ще изчакате до утре някой да погледне какво се случва.

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Разбира се, благораря за ангажираността.

Акаунтът ми е едноименен с потребителското име във форума тук, а света, в който играя е Свят 3
« Последна редакция: Май 24, 2010, 05:09:49 pm от Aegir »

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Видях поста от много отдавна, според който приключение от категория Х (примерно Х=2) може да се мине само и единствено, ако героят ти все още е в същата категория.

След като попрочетох някои неща във форума разбрах, че не е точно така - реших да си оставя последните стъпки за две от приключенията в категория 2 (Сонория и Харода) за след като премина в категория 3.

Улисан да минавам първите стъпки на разните приключения в кат3 стигнах 21-во ниво и днеска се пресетих да минавам двете останали ми приключения от кат2.

В Харода в Синовете на Кръвта ме пуска, но за Забулените съобщава, че вече съм твърде високо ниво и не мога да го продължа.

Като оставим настрана факта, че се подразних на собствената си разсеяност, че не отидох при Забулените по-рано и сега това приключение ще ми остане незавършено, издразни ме и фактът, че след като правилото за максималните нива на герой и приключенията очевидно вече не работи точно така, както е било някога, на дневен ред е въпросът кои са максималните нива за приключване на всяко едно от приключенията след промените.

Моля някой от community manager-ите с достъп до информацията да направи списък на всички приключения и да посочи в него максималната допустима категория на героя, за да може да бъде успешно приключено.
Приключението Ви в Сонория е приключено , т.е. победил сте , взел сте си наградата и си стои в графата Приключени.   ???