Автор Тема: Буфер  (Прочетена 1161 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Буфер
« -: Май 12, 2010, 01:07:43 pm »
Та предложението ми е следното при провеждане на битка в опасна провинция или в ничиите земи след битката да има един буфер от 30 секунд през което време да може да възстановиш кръвта и маната на наемниците на макс,а не някой тарикат да бие все след битка когато си с поизцедени сили.Може  още и когато искаш да си тръгнеш от някоя зона пак да има такъв буфер от 30 секунди така и шанса да се сбиеш със някой в тези зони ще се вдигне.А и още нещо ще е добре  докладите в профила на играча да не се публикуват веднага ,а след определено време,защото ако някой в момента се заяде с теб е абсурд да се биеш в тези проинции при положение,че винаги може да разбере къде си на момента.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Буфер
« Отговор #1 -: Май 12, 2010, 01:51:56 pm »
Определено добре замислено .. хубаво е да има това време , защото както ти казваш тия "тарикати" дебнат да си на малко здраве и те напляскват ... аз съм ЗА !

kosiger

  • Гост
Re:Буфер
« Отговор #2 -: Май 12, 2010, 01:56:33 pm »
Та предложението ми е следното при провеждане на битка в опасна провинция или в ничиите земи след битката да има един буфер от 30 секунд през което време да може да възстановиш кръвта и маната на наемниците на макс,а не някой тарикат да бие все след битка когато си с поизцедени сили.Може  още и когато искаш да си тръгнеш от някоя зона пак да има такъв буфер от 30 секунди така и шанса да се сбиеш със някой в тези зони ще се вдигне.А и още нещо ще е добре  докладите в профила на играча да не се публикуват веднага ,а след определено време,защото ако някой в момента се заяде с теб е абсурд да се биеш в тези проинции при положение,че винаги може да разбере къде си на момента.
това е добро предложение.а аз мога да добавя само че когато са те атакували и си успял да спечелиш да се взима 20% от златото на нападателя.сега не се дава нищо за сметка на това ако загубиш ти се взема.мисля че е редно да има тая компенсация за умело защитилия се герой.