Автор Тема: Твоето мнение  (Прочетена 2850 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Твоето мнение
« -: Юни 02, 2010, 09:23:10 pm »
Така не обичам да хейтвам и досега не съм го правил но пускането на 6 категория и почти всичко ново(което не е много) ме разочарова ужасно много.От къде да започна ами нищо ново при уменията и сега како прави до 60 ниво гледаме 500 героя идващи от конвейра с еднакви умения .3 Провинции 6 категория и нито един развит град с таверна магазини и т.н и какво следва ще чакаме някой от първите 2-3 съюза да вземе замък и да благоволи да го развие но ще ми е интересно как ще бие стражата на замъка с наемници на който дори не може да сложи оръжие 6 категория?
Друго ами ако си сглупил и не си си вдигнал наемниците до 49-50 ниво  ще видиш доста заор да биеш нещо 50-52 ниво и ако решиш да биеш ще се изненадаш,че има гадини 51 първо ниво който могат да правят конкуренция на епичните им роднини от 5 категория



Златото от мобовете  по-зле от това ако се бия в 5 категория  а в 6 се случва  на 3-4 битки да те убият и като видя 40000 злато за лечение на наемниците и 250000 злато за поправка на екипировката ми иде .............
Та така това е моето впечетление сега ще ми е интересно как е при вас и какво ви е мнението .


Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Твоето мнение
« Отговор #1 -: Юни 02, 2010, 10:01:27 pm »
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=7232.0

Този е бил някакъв рядък противник предполагам. Ако е само той- накуцващ баланс. Ако навсякъде е така, трябва нещо да се промени, за да могат и хора, облечени в сини предмети, да играят с удоволствие, а не главоболие.

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Твоето мнение
« Отговор #2 -: Юни 02, 2010, 10:14:46 pm »
Точно това ,че в 6 не може да се бие нищо ако си сам ,а за да имаш шанс с наемници трябва да са целите епик и то много добри епици иначе си е жив мзохизъм,а за това зверче (обикновенно е).За баланса имам и друго в предвид ако продължим  по този начин мистика да е с по 50 точки бонус ,а пазителя с 24% разликата става още по-голяма и нищо не се прави *WALL*

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Твоето мнение
« Отговор #3 -: Юни 02, 2010, 10:49:21 pm »
Не е лощо..Екипа си взе поука от тичането след играчите и сега ще има доста зор.. *hihi* Малко пораженията на това чудо ми идват в повече,и жизнеността и броничката ма все пак е древно *freak*


Едит: Култовият въпрос е това как лети толкова бронирано.. *freak* *xxx*
« Последна редакция: Юни 02, 2010, 10:50:56 pm от Sion »
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:Твоето мнение
« Отговор #4 -: Юни 02, 2010, 11:12:52 pm »
Като гледам този звяр очаквам и епиците да са брутални.

ПП Какви ли ще са епичните босове от елитните приключения ?  *hihi*

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Твоето мнение
« Отговор #5 -: Юни 02, 2010, 11:26:27 pm »
А,какви ли ще са стражите на замъците?!?. :D :D :D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

pithtath

  • Гост
Re:Твоето мнение
« Отговор #6 -: Юни 03, 2010, 05:58:11 am »
Едит: Култовият въпрос е това как лети толкова бронирано.. *freak* *xxx*

Споменато е само, че е древно, крилато и е звяр, а не че лети или може да извършва това действие.

Неактивен the red

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 45
  • Karma: +8/-27
    • Профил
Re:Твоето мнение
« Отговор #7 -: Юни 03, 2010, 06:40:07 am »
Така не обичам да хейтвам и досега не съм го правил но пускането на 6 категория и почти всичко ново(което не е много) ме разочарова ужасно много.От къде да започна ами нищо ново при уменията и сега како прави до 60 ниво гледаме 500 героя идващи от конвейра с еднакви умения .3 Провинции 6 категория и нито един развит град с таверна магазини и т.н и какво следва ще чакаме някой от първите 2-3 съюза да вземе замък и да благоволи да го развие но ще ми е интересно как ще бие стражата на замъка с наемници на който дори не може да сложи оръжие 6 категория?
Друго ами ако си сглупил и не си си вдигнал наемниците до 49-50 ниво  ще видиш доста заор да биеш нещо 50-52 ниво и ако решиш да биеш ще се изненадаш,че има гадини 51 първо ниво който могат да правят конкуренция на епичните им роднини от 5 категория



Златото от мобовете  по-зле от това ако се бия в 5 категория  а в 6 се случва  на 3-4 битки да те убият и като видя 40000 злато за лечение на наемниците и 250000 злато за поправка на екипировката ми иде .............
Та така това е моето впечетление сега ще ми е интересно как е при вас и какво ви е мнението .



погледни в профила на Black_80,единият крилатко е на 6000кръв,а другият е като твоят,а са обикновени :D :D :D

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Твоето мнение
« Отговор #8 -: Юни 03, 2010, 07:49:15 am »
Споменато е само, че е древно, крилато и е звяр, а не че лети или може да извършва това действие.
:D
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Kilgor

  • Гост
Re:Твоето мнение
« Отговор #9 -: Юни 03, 2010, 07:53:57 am »
500 ловкост? При толкова броня и жизненост? лелеее то по-трудно от мамута.