Автор Тема: Нов предмет беше добавен във вашия склад - ама в склада го няма ?!  (Прочетена 1654 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Акаунт ivanik1, свят Бета ... преди малко проведох битка, от която паднаха две кожи ... в раницата наистина нямаше никакво място ... получих две съобщения, че нов предмет е добавен в склада ...


след това влязох в склада и ... там няма нищо ...


и сега възниква въпросът - къде са отишли двете ми кожи ...  ;)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Няма ли вероятност да си имал куп с кожи върху който да са се натрупали ?

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
имам ... и не мога на 100% да твърдя че не са се натрупали там ... но мисля че бройката не се беше променила ... но даже и така да е било - съобщенията и това, което ги съпровожда като действие според мен е бъг и не трябва да го има ...
да си кажа право - тези 2 бройки изобщо не ги търся ...  ;) ще си ги набавя пак ... ама нали идеята е да се докладват проблемите за да се оправят ...  :)

Няма ли вероятност да си имал куп с кожи върху който да са се натрупали ?

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
имам ... и не мога на 100% да твърдя че не са се натрупали там ... но мисля че бройката не се беше променила ... но даже и така да е било - съобщенията и това, което ги съпровожда като действие според мен е бъг и не трябва да го има ...
да си кажа право - тези 2 бройки изобщо не ги търся ...  ;) ще си ги набавя пак ... ама нали идеята е да се докладват проблемите за да се оправят ...  :)


Разбира се че това е идеята :) Опитвам се да установя проблема дали е само в съобщението или в липсата на предмет. Аз също съм имала пълна раница и например съм ходила да копая руда за 20 хода- рудата отива в склада така че би трябвало да функционира за ресурси също . Мога да тествам и с кожи и да видим дали и при мен ще се получи...

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
току що ситуацията се повтори ... пак получих същото съобщение и пак го нямаше в склада ... поне мога да кажа че си е в раницата ... но тогава защо се генерира това съобщение ...