Автор Тема: Първи впечатления  (Прочетена 5970 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Първи впечатления
« Отговор #15 -: Юли 06, 2010, 02:42:47 pm »
Аз не мога да разбера как точно трябва да променим нещата за да са доволни стелците? До вчера били направо посмешище, а днес няма кой да ги спре? Или аз не съм разбрал великата логика направена от 3-4 битки, при които с малко повече късмет победата щеше да е за противника.

Да с два ножа в момента има 40% бонус към Ловкост и Точност, и да минималните и максималните поражения не са лоши. Само че имате ли в момента блок, по-ниска ли ви е бронята, какво се случва след 15 рунда след като вече не сте с метателни копия и щитове? В момента съм абсолютно сигурен, че ако ми посочите кои да са две комбинации на класове и специализации мога да направя герой който да намачка. Така че аз не виждам нещо чак толкова драматично в докладите.

П.С. Нещо не видях доклад срещу стрелец или такъв с ками например. Дали ситуацията ще е същата?
Много съм доволен даже..Въпроса е обаче не определена група хора да са доволни за сметка на всички останали..Нали за това говорим..Ще си броя битките да видим дали е случайност..Аз казвам че ще е случайност да загубиш от мистик или воин при  сегашното положение..Въпроса предполагам за какво се случва след 15 тия рунд е чисто хипотетичен..Според мен веднъж на 20 битки ще видим какво се случва тогава..А и каквото и да се случва ще е по добре от това дето се случва с метателните копия след 10 тия рънд..Проста математика и сметки.. *pardon* Не ми трябва блок - трябва ми жизненост, при сегашното положение..С достатъчно висока жизненост никой не може да ме бие..А и има откъде да я извадя - тия 40% бонус към ловкостта и точността ми развръзват ръцете.. :) Пак да кажа - стрелците сега ще са предоволни..Въпроса е другите как ще са..Лично аз ви благодаря за промяната..Никой не обича да губи..Не и постоянно.. :)
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен eniac

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 202
  • Karma: +38/-77
    • Профил
Re:Първи впечатления
« Отговор #16 -: Юли 06, 2010, 03:45:16 pm »
Цитат
------------Рунд 10----------------
karuzo пропусна да удари sion
sion нанася Критичен Удар  [-2411] на karuzo
 ------------Рунд 11----------------
 karuzo пропусна да удари sion
 sion удря [-434] karuzo

...

 ------------Рунд 18----------------
 karuzo пропусна да удари sion
 sion удря [-295] karuzo
 ------------Рунд 19----------------
 karuzo пропусна да удари sion
sion нанася Критичен Удар  [-1994] на karuzo

Уж след 15-тия рунд пораженията падат наполовина. Тоя критичен в 19-тия рунд ми се вижда доста голям  ???

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Първи впечатления
« Отговор #17 -: Юли 06, 2010, 03:49:57 pm »
------------Рунд 28----------------

 karuzo удря [-439] sion
sion нанася Критичен Удар  [-1994] на karuzo

И в този 28-ми рунд е същото  ???
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен Ma3oXucT

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +25/-43
    • Профил
Re:Първи впечатления
« Отговор #18 -: Юли 06, 2010, 04:09:43 pm »
Недоволни вероятно останахме мистиците. То какво ни остана вече? Имаме много ловкост, но пак 35% от ударите си ги поемаме. Имаме 4 проклятия, взимащи по 50 атрибутни точки (сила, жизненост, точност, ловкост),
но един боен вик в 5та кат взима далеч повече атрибутни точки. Да не говорим и за точките за умения... (4 проклятия х 7 точки всяко = 28 ; боен вик 7 ). Имаме много живот, но все пак не достигаме воините. Пораженията са ни добри, но са най - ниски от останалите 2 класа (само ловците имат по - малки поражения вече). Поне интелекта да вършеше някаква работа, но и той почти нищо не прави. Според мен интелекта трябва да е нещо като точността. Все пак, когато си умен, знаеш къде да удариш противника за да го заболи най - много.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Първи впечатления
« Отговор #19 -: Юли 06, 2010, 04:19:18 pm »
Във връзка с промените и използването на метателни ножове ще е хубаво и при наемниците да въведете умението "Майсторство с метателни ножове" в комбинация с "Две оръжия".
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Първи впечатления
« Отговор #20 -: Юли 07, 2010, 03:22:27 pm »
4 битки , 4 загуби без грам шанс за успех.И 10 не е числото..Ами дано по бързо да се промени - както бързо се редуцира..
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.