Автор Тема: За ударите на ножовете  (Прочетена 2601 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
За ударите на ножовете
« -: Юли 07, 2010, 03:28:18 pm »
12 е оптималният вариант според мен..Тогава битките ще са на кантар ..15 е много , 10 обаче е прекалено малко..
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За ударите на ножовете
« Отговор #1 -: Юли 07, 2010, 03:41:24 pm »
Много си е добре, като бяха 15, стрелците с 2 ножки бяха пълни изроди, сега са с 1/3 по-малко изроди ;)

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:За ударите на ножовете
« Отговор #2 -: Юли 07, 2010, 03:52:21 pm »
Трябва да се направи така, че ловкоста на противника да намалява блока при воините защото сега какво се получава един воин вдига силата си и по този начин увеличава хем пораженията на оръжието си и едновременно намалява блока на противника. Все пак ако съм ловък и точен, а срещу мен стои статуята на "Свободата" мога да си я обстрелвам с метателните ножове където си поискам без да може да ме блокира. Да си остане обаче правилото за намаляването на пораженията в зависимост от бронята.
Другият вариат е след 10 или 12 или 15 рунд и при воина да падат или пораженията или блока. Той хубаво е наблъскан със сила ама и той се уморява и става по бавен и по точен.
« Последна редакция: Юли 07, 2010, 03:59:35 pm от Lord_SEVEN »
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:За ударите на ножовете
« Отговор #3 -: Юли 07, 2010, 04:03:28 pm »
Трябва да се направи така, че ловкоста на противника да намалява блока при воините защото сега какво се получава един воин вдига силата си и по този начин увеличава хем пораженията на оръжието си и едновременно намалява блока на противника. Все пак ако съм ловък и точен, а срещу мен стои статуята на "Свободата" мога да си я обстрелвам с метателните ножове където си поискам без да може да ме блокира. Да си остане обаче правилото за намаляването на пораженията в зависимост от бронята.
Добре тогава от силата да зависи критичния удар  *hihi*
Ама така нещо ще се промени цялата механика и то от  основи ... баланс не е сигурно че ще се намери но е сигурно ,че пак ще има недоволни.
 

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:За ударите на ножовете
« Отговор #4 -: Юли 07, 2010, 04:07:40 pm »
Ама така нещо ще се промени цялата механика и то от  основи ... баланс не е сигурно че ще се намери но е сигурно ,че пак ще има недоволни.
 

Някой път е по-добре вместо да градиш върху нещо старо и да се чудиш как да го  направиш по-добре е по-добре да го събориш и да го изградиш отново. Въпрос на виждане е всичко. И след като това е бета все още (поне според мен) няма да е зле да се усмислят и пренапишат някой неща ако ще се пуска официален сървър.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:За ударите на ножовете
« Отговор #5 -: Юли 07, 2010, 04:12:30 pm »
Критичният удар какво е- нещо като да удариш статуята, където медта е най-окислена. В играта е същото... макар че се загубва идеята, когато бронята смаже дори и критичния удар (и минималните ако скачаха поне двойно в тоя ред на мисли...). Отделно, че при критичния първо има проверка за избягване и блок, та най-накрая за критичен.

Но от къде тръгнахме, къде стигнахме. Нали щяло да има умение с което преследвачът увеличава издържливостта на копията, нека има такова и за метателните ножове във връзка с последните събития.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:За ударите на ножовете
« Отговор #6 -: Юли 07, 2010, 04:13:02 pm »
Истината е че няма баланс и в момента..Само една вметка - при битки с воин получавам около 65-70% блокове и какво след това - шамари под формата на Контраатака..Която при развиване на умението си е успешна атака на 100%..Добавете и 24% бонус атрибути - в малките категории може и да не е съществено , но от 5 та нагоре е направо убийствено , добавете и оборудването което е с безумни показатели ,добавете и Защитната позиция ,добавете и 35% минимален шанс за удар и какво се получава?! Безумие , чиста проба..Къде са реципрочните умения на стрелеца?! Е затова нямате баланс , няма и да имате и ще си правите промени дето ще ги променяте след 5 часа и ще ставате за смях..Щото се втренчихте в тия Воини  и преебахте цялата игра..
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:За ударите на ножовете
« Отговор #7 -: Юли 07, 2010, 05:13:40 pm »
Промениха го, защото вчера се показа, че 15 удара са много (поне в пета категория). Получават такива отзиви, решават да го сменят. Сега пък има недоволство, че са ги направили прекалено слаби- някой от другата страна ще вземе да се вкисне, че не може да ни се угоди.
Донякъде съм склонен да ги оправдая, но проблемът си остава на първо място- въведоха го това нещо без въобще да се постави под въпрос, да има предупреждение, да мине някакво обсъждане. Какво им пречеше да си спестят всичкото това бучене, не знам.

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:За ударите на ножовете
« Отговор #8 -: Юли 13, 2010, 11:35:25 pm »
Абе нали сме бета.Що сега се изразявате така. 1-2 седмици ще е така ще видят къде са сгрешили или не и готово. Аз от кога чаках да влезна в 5та и да бия  *hihi* до сега все бях боксьорска круша
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:За ударите на ножовете
« Отговор #9 -: Юли 14, 2010, 06:57:55 am »
 сион .с тая ловкост дето взимате от 2-ва броя метателни ножове сте и без това трудни за биене .стига сте се оплаквали вече всеки иска героя му да е най добър. направете го вие под форма на по добра екиперовка. не да ви дават доп бонуси . и лорде не си прав . аз лично с пазителя нямам,ама  НЯМАМ победа  над мистик .имате по 700 ловкост и вс удари който правя са някаде др но не и по мистика . вс удар ми е пропуск /и аз мога да предложа и искам лидерството на война да се дигне в % а и позицията на пазителя също. но  горе долу е балансирано стрелците бият мистици и падат от войни, НО ОТ ПАЗИТЕЛИ. а бият свирепи войни. така пазителите пък падат от мистици .П,П= И лорде  съвета ми е смени на мистика си арбалета с тояга и няма да губиш нито 1-на битка на предизвикване.арбито има отрицателни бонуси а тоягата ти дава положителни бонуси. а и с тия тояги от новите категорий правите прекалено мн поражения, да не забравяме и блока им и ставате като пазители  ;) вс едни и същи се оплакват. все едни и същи са недоволни. абе на вас кога нещо ще ви е на таман някога. а мн е  Лошо е от толкова мн акъл вс идея да се приема без да се проверят нещата преди това  и без да се доусмислят хубаво. и стават големи поразий. от който пак има недоволни
« Последна редакция: Юли 14, 2010, 07:19:20 am от vitq »
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:За ударите на ножовете
« Отговор #10 -: Юли 14, 2010, 01:59:10 pm »
сион .с тая ловкост дето взимате от 2-ва броя метателни ножове сте и без това трудни за биене .стига сте се оплаквали вече всеки иска героя му да е най добър. направете го вие под форма на по добра екиперовка. не да ви дават доп бонуси . и лорде не си прав . аз лично с пазителя нямам,ама  НЯМАМ победа  над мистик .имате по 700 ловкост и вс удари който правя са някаде др но не и по мистика . вс удар ми е пропуск /и аз мога да предложа и искам лидерството на война да се дигне в % а и позицията на пазителя също. но  горе долу е балансирано стрелците бият мистици и падат от войни, НО ОТ ПАЗИТЕЛИ. а бият свирепи войни. така пазителите пък падат от мистици .П,П= И лорде  съвета ми е смени на мистика си арбалета с тояга и няма да губиш нито 1-на битка на предизвикване.арбито има отрицателни бонуси а тоягата ти дава положителни бонуси. а и с тия тояги от новите категорий правите прекалено мн поражения, да не забравяме и блока им и ставате като пазители  ;) вс едни и същи се оплакват. все едни и същи са недоволни. абе на вас кога нещо ще ви е на таман някога. а мн е  Лошо е от толкова мн акъл вс идея да се приема без да се проверят нещата преди това  и без да се доусмислят хубаво. и стават големи поразий. от който пак има недоволни
Бъркаш много - аз бях първият дето каза , че 15 удара са много за ножове..Имах полза в личен аспект , но не беше честно спрямо другите..Няма значение тогава ,че на мен ми е добре..Играта се ирае от много хора , съответно всеки труд трябва да се цени и уважава..Сега настъпи относително равновесие , поне като гледам битките си..Ако се намери и решение за метателните копия , ще е добре ..
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.