Автор Тема: Проблем с чук 60%  (Прочетена 2800 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Anarchy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 120
  • Karma: +24/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Проблем с чук 60%
« -: Юли 08, 2010, 02:18:07 pm »
Вчера по някое време наддадох за жълт чук 60% в "Пустинята на отчаянието" . Вечерта получих съобщение, че някой е наддал над офертата ми и диамантите ми бяха върнати. Отидох да наддам и аз и установих, че чука е купен направо за 60 диаманта. Теглих една майна на ум и си казах ще чакам следващия. Тук идва интересното. Днес следобяд получавам съобщение "Купихте нов предмет. Предмета е в рницата ви "(нещо такова) *xxx*. Гледам в раницата си и какво да видя - жълт чук 60%!Гледам и диамантите си - стоят си :-[ Моля погледнете за какво иде реч и не ми трийте героя за злоупотреби. Герой silicholichev свят 2. Чука е в дома му във "Вечно белите краища"

LordDooM, Anarchy, silicholichev

Неактивен gost

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +1/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с чук 60%
« Отговор #1 -: Юли 08, 2010, 02:24:05 pm »
при герой nacko10 се получи почти същата работа,само че вместо един чук за 60 диаманта в раницата се появиха 2,втория чук си стой още там

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Проблем с чук 60%
« Отговор #2 -: Юли 08, 2010, 02:26:55 pm »
Здравей! Аз наддадох за чука в последните минути-да не кажа секунди. Наддаването беше за 51 диаманта и си го платих и чука си е в мен. Не знам за другото,което си е доста интересно :) що не се получава и при мен така-да ти имам проблема  :D
Нека наистина да се види това,че така стават злоупотреби! Мога да ти кажа ,че рядко ще излязат такива като теб "облагодетелствани" и да си признаят за бъга.Поздравления!
« Последна редакция: Юли 08, 2010, 02:30:03 pm от ge4ito »
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Проблем с чук 60%
« Отговор #3 -: Юли 08, 2010, 02:28:02 pm »
А сега да видим какво ще стане с всички възползвали се от този бъг и не са докладвали за него  :D *freak* Дали ще бъдат отстреляни от играта  *HUNTER*
« Последна редакция: Юли 08, 2010, 02:32:56 pm от Lord_SEVEN »
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Проблем с чук 60%
« Отговор #4 -: Юли 08, 2010, 02:29:01 pm »
Вчера по някое време наддадох за жълт чук 60% в "Пустинята на отчаянието" . Вечерта получих съобщение, че някой е наддал над офертата ми и диамантите ми бяха върнати. Отидох да наддам и аз и установих, че чука е купен направо за 60 диаманта. Теглих една майна на ум и си казах ще чакам следващия. Тук идва интересното. Днес следобяд получавам съобщение "Купихте нов предмет. Предмета е в рницата ви "(нещо такова) *xxx*. Гледам в раницата си и какво да видя - жълт чук 60%!Гледам и диамантите си - стоят си :-[ Моля погледнете за какво иде реч и не ми трийте героя за злоупотреби. Герой silicholichev свят 2. Чука е в дома му във "Вечно белите краища"
Тц тц , аз се чудих какво беше това кихане снощи.. >:(  *hihi* Евала за постъпката иначе - 1 на хиляда ще си кажат за това.. *beer*
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен gost

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +1/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с чук 60%
« Отговор #5 -: Юли 08, 2010, 02:37:18 pm »
може би като собственици на замъка имаме опция 2в1 :P

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с чук 60%
« Отговор #6 -: Юли 08, 2010, 02:42:12 pm »
Проблема е отстранен. Благодаря за докладването. Героите silicholichev и nacko10 продадоха полочените така инструменти и имате лека награда за честността.

Останалите намерени инструменти, придобити по този начин, ще бъдат изтрити. Няма да се блокират акаунти, тъй като пропуска е в логиката на кода.

Неактивен Anarchy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 120
  • Karma: +24/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с чук 60%
« Отговор #7 -: Юли 08, 2010, 02:44:06 pm »
Тц тц , аз се чудих какво беше това кихане снощи.. >:(  *hihi* Евала за постъпката иначе - 1 на хиляда ще си кажат за това.. *beer*
Може би ако беше докладван навреме и бъга със задачите за диаманти в 4та , нямаше да се стигне до такива крайни мерки. По - добре да докладваме по рано отколкото после да има някакви пследици, дето няма да се харесат никому. А как реших да докладвам само аз си снам .60 диаманта са си 6 лева все пак!

LordDooM, Anarchy, silicholichev

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Проблем с чук 60%
« Отговор #8 -: Юли 08, 2010, 02:45:12 pm »
Поздравления за играча от гилдия Morska, който докладва за бъга  *bravo* *bravo* *bravo*
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен spider4o

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:Проблем с чук 60%
« Отговор #9 -: Юли 08, 2010, 03:32:27 pm »
на мен по същото време ми изчезнаха 60 диамалнта, да не би аз да съм ти купил чука ? :))
пуснал съм тема за изчезването дори