Автор Тема: Скъпоценен сапфир  (Прочетена 5470 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен caligulav

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +2/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Скъпоценен сапфир
« Отговор #15 -: Юни 28, 2009, 05:00:02 pm »
Даи да се разберем в играта и на  таз оферта мога да разгледам
говорим за бетата нали

Неактивен KingRatt

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 184
  • Karma: +16/-60
    • Профил
Re:Скъпоценен сапфир
« Отговор #16 -: Юни 28, 2009, 07:17:46 pm »
Момчета и момичета да ви кажа, че който си търси някакви бълъци да му дадат по 7-10-20-25 и т.н. диаманти за бройка едва ли ще ги намери много
1 Сапфир - 2 диаманта, толкова. след 38 точки и сам ще си ги правя ама не е там работата някой от вас можеше да получи добро съпфирено оръжие за без пари (0 пари, 0 диаманти) ама то алчността си казва думата
Изолде - намали цената на тия рецепти бре моме останах без диаманти от теб  ;)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Скъпоценен сапфир
« Отговор #17 -: Юни 28, 2009, 08:07:00 pm »
Момчета и момичета да ви кажа, че който си търси някакви бълъци да му дадат по 7-10-20-25 и т.н. диаманти за бройка едва ли ще ги намери много
1 Сапфир - 2 диаманта, толкова. след 38 точки и сам ще си ги правя ама не е там работата някой от вас можеше да получи добро съпфирено оръжие за без пари (0 пари, 0 диаманти) ама то алчността си казва думата
Изолде - намали цената на тия рецепти бре моме останах без диаманти от теб  ;)
Значи за рецепти даваш, а те падат по лесно :) Че нали и те ще ти падат след N на брой хода, защо не си ги вадиш?

Предполагам знаеш че сапфирите се вадят много по трудно от другите камъни във втора категория. Поради това ти дадох таква цена от 2 диаманта парчето, защото другите могат да се намерят и по 1, макар и трудно. Но понеже съм скромен ти предложих минималната възможна цена! А ти имаш наглоста да ме обвиниш в алчност?

Токущо направих 20 хода само за сапфири и не падна нито един... Да прав си, определено не съм ти дал реална цена и щом не ти харесва цената вече е по 10 на парче :) Мислех че имам 1-2 но и тях не мога да намеря, може и да съм ги шитнал, не знам... Кой ял ял... Сега ако въобще извадя ще ги пускам за 10 диаманта, ако не ти харесва вади си сам щом мислиш че е по лесно !!! От другите камъни за 20 хода ще извадя 10-15...

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Скъпоценен сапфир
« Отговор #18 -: Юни 29, 2009, 12:41:42 am »
Всяка цена под 6-7 диаманта за сапфир е нереална. Подкрепям ЗАЬ

Неактивен KingRatt

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 184
  • Karma: +16/-60
    • Профил
Re:Скъпоценен сапфир
« Отговор #19 -: Юни 29, 2009, 01:49:29 am »
 ;D Благодаря ама аз вече мога да ги обработвам и сам - за 20 хода ми даде 7 на мене. Иначе си ги говорете тия колкото си искате... Яз направих първият си сапфирен меч  :P

ahilix

  • Гост
Re:Скъпоценен сапфир
« Отговор #20 -: Юни 29, 2009, 02:45:00 am »
Луди хора..Абе бийте си се на воля..Тръгнали да копат..Все изпада по нещо и се продава добре за диаманти..Веднъж оборудван , героя си ми изкарва много повече диаманти от битки ,отколкото от копане.. ;D Само тази вечер от паднали лъкове , мечове ,ножове,боздугани и рецепти съм 28 диаманта напред...И за един следобяд почти стигнах ниво 21.. ;)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Скъпоценен сапфир
« Отговор #21 -: Юни 29, 2009, 06:23:16 am »
Луди хора..Абе бийте си се на воля..Тръгнали да копат..Все изпада по нещо и се продава добре за диаманти..Веднъж оборудван , героя си ми изкарва много повече диаманти от битки ,отколкото от копане.. ;D Само тази вечер от паднали лъкове , мечове ,ножове,боздугани и рецепти съм 28 диаманта напред...И за един следобяд почти стигнах ниво 21.. ;)

Всеки си има стратегия, някой копа, някой се бие, това е красотата на играта :) Както ти се играе - така ;)

ahilix

  • Гост
Re:Скъпоценен сапфир
« Отговор #22 -: Юни 29, 2009, 07:05:30 am »
Всеки си има стратегия, някой копа, някой се бие, това е красотата на играта :) Както ти се играе - така ;)
Шегувам се Изолде..Малко разведряване ,че ще се сбият тук за един виртуален скъпоценен сапфир. ;D

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Скъпоценен сапфир
« Отговор #23 -: Юни 29, 2009, 01:28:32 pm »
Шегувам се Изолде..Малко разведряване ,че ще се сбият тук за един виртуален скъпоценен сапфир. ;D

Това нищо не е, ела да видиш аз как се бия за виртуални железни кюлчета  ;D ;D ;D

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Скъпоценен сапфир
« Отговор #24 -: Юни 29, 2009, 04:23:56 pm »
;D Благодаря ама аз вече мога да ги обработвам и сам - за 20 хода ми даде 7 на мене. Иначе си ги говорете тия колкото си искате... Яз направих първият си сапфирен меч  :P
Калитар :) Ама то не всеки ден е великден :) Днес как е добива :)