Автор Тема: Проблем с добива на ресурс  (Прочетена 1889 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Arkantos

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Проблем с добива на ресурс
« -: Юли 01, 2009, 07:18:07 am »
Вчера пуснах героя си да събере желязна руда ,като за целта изразходвах 25 точки за деиствие с надеждата за повече ресурс накуп. При пристигането на героя ми не ми се отвори прозореца показващ спечеления ресурс и героя ми тръгна наобратно без нито 1 броика от желязната руда. Моля проверете какво е станало. Все пак това са си 25 точки за деиствие, които за да имам дадох диамантите си. Става въпрос за Бетата никнаме Arkantos

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с добива на ресурс
« Отговор #1 -: Юли 01, 2009, 07:58:55 am »
Вчера пуснах героя си да събере желязна руда ,като за целта изразходвах 25 точки за деиствие с надеждата за повече ресурс накуп. При пристигането на героя ми не ми се отвори прозореца показващ спечеления ресурс и героя ми тръгна наобратно без нито 1 броика от желязната руда. Моля проверете какво е станало. Все пак това са си 25 точки за деиствие, които за да имам дадох диамантите си. Става въпрос за Бетата никнаме Arkantos

Използва ли опцията да пристигнеш веднага или изчака ? И може би ще помогне ако кажеш къде точно си ходил да копаеш ...

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с добива на ресурс
« Отговор #2 -: Юли 01, 2009, 09:18:56 am »
За да успея напълно да го симулирам може ли да посочите къде пуснахте да копаете, всичките ви налични точки ли бяха тези 25 и дали сте използвали опцията за мигновенно пристигане.

Неактивен Arkantos

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с добива на ресурс
« Отговор #3 -: Юли 01, 2009, 11:55:34 am »
ходих за ресурса в Старата пещера. Дадените точки за деиствие бяха 25. Не съм ползвал опцията за мигновенно пристигане. Иман време да изчакам добива. Героя ми отиде на мисията както всеки път.обаче без да донесе ресурс. Даже нямах съобщение че героя е стигнал до пещераталНе е зареждало прозореца. Просто отиде и се прибра.

Неактивен Arkantos

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с добива на ресурс
« Отговор #4 -: Юли 01, 2009, 09:23:39 pm »
Все пак не разбрах дали ще бъде проверено и ще има ли компенсация

Rayh

  • Гост
Re:Проблем с добива на ресурс
« Отговор #5 -: Юли 01, 2009, 09:35:16 pm »
Все пак не разбрах дали ще бъде проверено и ще има ли компенсация

ще бъде проверено за компенсации не гарантирам

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с добива на ресурс
« Отговор #6 -: Юли 02, 2009, 11:33:23 am »
Дейсвтително имате такова действие за 25 хода и няма добавен ресурс. В момента не мога да ви добавя точките за действие понеже ще преминете 48 и няма да ви се отчетат всичките. Добавих Ви 20 диаманта за да можете да си купите 24 чрез Пемиум опцията. Проблема ще се отбележи за разглеждане и отстраняване.