Автор Тема: raging charge/яростна фронтална атака  (Прочетена 2203 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

14/88

  • Гост
raging charge/яростна фронтална атака
« -: Юли 02, 2009, 07:20:37 pm »
Някой боец може ли да ми каже какви са му впечатленията от raging charge/яростна фронтална атака. Заслужава ли си да се вземе наемник с яростна фронтална атака: 6. Благодаря.

drakoncho5

  • Гост
Re:raging charge/яростна фронтална атака
« Отговор #1 -: Юли 02, 2009, 07:23:54 pm »
не съм воин но се бих с бик(умение:Яростна фронтална атака)прасна ме 47 и после удряше 24
Определено си струва :)

Rayh

  • Гост
Re:raging charge/яростна фронтална атака
« Отговор #2 -: Юли 02, 2009, 08:26:30 pm »
това е според мен не е много добро

п.п не мисля че на шефовете ще им хареса пречупения кръс

[attachment deleted by admin]

HAMELEON

  • Гост
Re:raging charge/яростна фронтална атака
« Отговор #3 -: Юли 02, 2009, 08:55:57 pm »
Някой боец може ли да ми каже какви са му впечатленията от raging charge/яростна фронтална атака. Заслужава ли си да се вземе наемник с яростна фронтална атака: 6. Благодаря.

  Това умение се прелага само в 1 рунд на битката !  :-[
  За ТАНК какъвто си търсеше, според мен най-добре би било да притежава умението ЛИДЕРСТВО и КОНТРААТАКА  :)

14/88

  • Гост
Re:raging charge/яростна фронтална атака
« Отговор #4 -: Юли 02, 2009, 09:02:58 pm »
  Това умение се прелага само в 1 рунд на битката !  :-[
  За ТАНК какъвто си търсеше, според мен най-добре би било да притежава умението ЛИДЕРСТВО и КОНТРААТАКА  :)

Благодаря ти отново Hameleon :)

това е според мен не е много добро

п.п не мисля че на шефовете ще им хареса пречупения кръс

По отношение на аватара ми имате грешка. Това е древен славянски символ, нарича се коловрат и има четири ствола, символизиращи кръговрата на живота: раждане, младост, зрелост, смърт. Проверете десен бутон върху аватара ми, properties, kolovrat.jpg, руски сайт.
Самата свастика между другото е древно индийски символ на плодородието. Извинявам се за отклонението от темата. Надявам се че внесох яснота относно аватара ми.

Rayh

  • Гост
Re:raging charge/яростна фронтална атака
« Отговор #5 -: Юли 02, 2009, 09:08:34 pm »
да благодаря  :-[

какъв ти е героя ще се опитам да ти помогна имам доста войни с различни умения  :)
много зависи дали ти можеш да нанасяш много щети или не  ;)

14/88

  • Гост
Re:raging charge/яростна фронтална атака
« Отговор #6 -: Юли 02, 2009, 09:17:11 pm »
да благодаря  :-[

какъв ти е героя ще се опитам да ти помогна имам доста войни с различни умения  :)
много зависи дали ти можеш да нанасяш много щети или не  ;)

Стрелец, опитвам се да го направя нинджа с две ками. Боеца ми е нужен за да поема голяма част от пораженията. Тези 24 часа бойците в таверната са двама: единият е с яростна атака:6 а другия с провокация:6. Та седя си и се пуля умно в екрана кой да наема :). Лошото е че нямам никакъв опит с боец ???

Rayh

  • Гост
Re:raging charge/яростна фронтална атака
« Отговор #7 -: Юли 02, 2009, 09:28:00 pm »
мисля че трябва да го оборудваш с копия нинджа  чак на 40 ниво и не е сигурно а с ножове е слаб

този с провокоцията не е лош но иска мого здраве и лудо оборудване виж изолде

яростната атака не е пък нищо хубаво  ;)

сме ни камите и се бий с копия за сега без наемник така и по бързо ще дигаш нива

ако държиш на наемник си вземи черен мистик да ги омае  :) дока то ги колиш  :D

HAMELEON

  • Гост
Re:raging charge/яростна фронтална атака
« Отговор #8 -: Юли 02, 2009, 09:31:14 pm »
Стрелец, опитвам се да го направя нинджа с две ками. Боеца ми е нужен за да поема голяма част от пораженията. Тези 24 часа бойците в таверната са двама: единият е с яростна атака:6 а другия с провокация:6. Та седя си и се пуля умно в екрана кой да наема :). Лошото е че нямам никакъв опит с боец ???

Провокацията е много добро умение ( кара всички с които се биете да атакуват само този който го владее ) точно каквото търсиш ;)
  Ще трябва обаче да го екипираш с бонуси ``интелект``,че това умение изисква много дух!!! Също така и живота трябва да е доста
« Последна редакция: Юли 02, 2009, 09:34:37 pm от HAMELEON »

14/88

  • Гост
Re:raging charge/яростна фронтална атака
« Отговор #9 -: Юли 02, 2009, 09:39:28 pm »
Благодаря на всички за помощта. Вече потроших пари за оборудване на боец, така че този с провокацията ще е. Желая ви приятна вечер.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:raging charge/яростна фронтална атака
« Отговор #10 -: Юли 03, 2009, 01:11:17 pm »
Чакайте сега :) На тези наемници уменията им да не би да са смесени, един път говорите за копия и танк, което няма как да стане... Друг път смесвате направо уменията в още по големи мишмаши... Според мен най-доброто умение на война ако е боец е въртележка, ако е защитник провокация. Не съм разглеждал наемниците, токущо го направих за първи път в трета категория и от 9 4 са бойци, нещо не виждам смесени умения :)