Автор Тема: Цена  (Прочетена 1328 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

george.mechkov

  • Гост
Цена
« -: Юли 04, 2009, 07:29:13 pm »
Вижте снимката долу! Този е платил 500 диаманта за да пусне тази оферта?! В днешно време много хора пускат малки неща за куп диаманти!?

[attachment deleted by admin]

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Цена
« Отговор #1 -: Юли 04, 2009, 07:45:44 pm »
Ако четеше повече отколкото да спамиш, щеше да знаеш, че няма комисионна при диамантите.

14/88

  • Гост
Re:Цена
« Отговор #2 -: Юли 04, 2009, 08:22:07 pm »
Ако четеше повече отколкото да спамиш, щеше да знаеш, че няма комисионна при диамантите.

Няма комисионна но има post offer fees from sell price, т.е. ползването на аукционна не е безплатно. Обаче за съжаление не съм икономист и да ме убиеш не мога да ти кажа каква е разликата между двата налога :)


« Последна редакция: Юли 04, 2009, 08:36:08 pm от 14/88 »

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Цена
« Отговор #3 -: Юли 04, 2009, 08:27:46 pm »
Ами явно ти си вторият за 1-2 дена, който го твърди, но все още няма...

Ще помоля ОТОН да го напише в секция новини, за да се знае от всеки.

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Цена
« Отговор #4 -: Юли 04, 2009, 08:53:42 pm »
Няма комисионна но има post offer fees from sell price, т.е. ползването на аукционна не е безплатно. Обаче за съжаление не съм икономист и да ме убиеш не мога да ти кажа каква е разликата между двата налога :)

Първата комисионна е за да получиш правото да продаваш в аукциона, а втората - данъка който дължиш за това, че си продал предмета.

И както ти казаха вече върху диамантите комисионна няма. Поне в момента е така.

14/88

  • Гост
Re:Цена
« Отговор #5 -: Юли 04, 2009, 09:03:05 pm »
Първата комисионна е за да получиш правото да продаваш в аукциона, а втората - данъка който дължиш за това, че си продал предмета.

И както ти казаха вече върху диамантите комисионна няма. Поне в момента е така.


Да точно така. Post offer fees е налога, който се плаща, независимо дали си продал или не предложения на търг предмет. Комисионната е процента от откупната цена, който се взема от аукционна за услугата. Благодаря ви за разяснението. Трябваше да се сетя сам. Явно ме мързи да мисля  :-[.