Автор Тема: Проблеми с критичният удар ?  (Прочетена 1317 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Shivers

  • Гост
Проблеми с критичният удар ?
« -: Юли 13, 2010, 05:54:21 pm »
Получава ми се нещо много странно водя си аз битките и по едно време какво забелязвам Критичният ми удар е равен по Дмг на нормална така : ------------Рунд 1----------------

Xaix нанася Критичен Удар  [-129] на Гигантска костенурка
 Shivers удря [-13] Гигантска костенурка
 Shivers удря [-20] Бик
Xaix нанася Критичен Удар  [-129] на Гигантска костенурка
 Soverign удря [-34] Гигантска костенурка
 Soverign удря [-53] Бик
 Soverign удря [-53] Бик

 ------------Рунд 2----------------

Shivers нанася Критичен Удар  [-20] на Бик
Shivers нанася Критичен Удар  [-13] на Гигантска костенурка

Попитах данеби нещо грешката да е във мен в секцията за въпроси но никой не ми отговори и просто ми е малко странно какво става знам че ударите не са кой знае какво но се пак се очаква критичният да ми е 3 пъти по силен от нормалното ... П.С. - И в двата случая е използвано умението Залп ако това помага :)

Kilgor

  • Гост
Re:Проблеми с критичният удар ?
« Отговор #1 -: Юли 13, 2010, 05:56:44 pm »
Костенурките са с много броня, имат и умение което допълнително намалява пораженията. И следователно винаги удряш на минимални поражения, независимо дали удара е критичен или не.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Проблеми с критичният удар ?
« Отговор #2 -: Юли 13, 2010, 05:57:42 pm »
Критичният удар увеличава три пъти максималните щети. Не е чудно, че костенурките са достатъчно бронирани, та да ти направят щетите от лъка плачевни. Отделно и при осъществен залп (въртележка също) щетите са намалени наполовина.

Shivers

  • Гост
Re:Проблеми с критичният удар ?
« Отговор #3 -: Юли 13, 2010, 06:03:39 pm »
Така де пак не се връзва използвам Арбалет та минималните не са ми чак толкова ниски но преди това използвах лък и правех по 3-4 :) знам плачевно но и критичният е също 3-4 ? не би ли трябвало нормално като правч 3-4 да правя 12 на критичен ... а и това явно не важи за наемниците ми имам още един със залп и арбалет и човека на критичен си праска стабилна разлика от нормална негова атака ?

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Проблеми с критичният удар ?
« Отговор #4 -: Юли 13, 2010, 06:20:18 pm »
И минималните, и максималните при залп падат наполовина. Тези половинчати при критичен се увеличават три пъти, т.е 1,5 от нормалните ти максимални. После бронята на опонента ги стопява допълнително (и може да стигне половинчатите ти минимални поражения). А твоят наемник може би е останал без дух и е спрял да прилага умението залп- затова и неговите критични да са с по-явна разлика. Може да има и оръжие със значително по-добри максимални поражения също. А може и да има бъг в играта.

Shivers

  • Гост
Re:Проблеми с критичният удар ?
« Отговор #5 -: Юли 13, 2010, 06:26:32 pm »
Благодарско за изчерпателният отговор ... лошото е че явно се оказва че нее бъг и ще трябва да си се мъча до последно. :) Хайде момчета благодаря отново и прощавайте че ви занимавам отдела с тез неща но като никой не ми отговори в въпросният отдел рекох че нещо сее ошашавило :)

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Проблеми с критичният удар ?
« Отговор #6 -: Юли 13, 2010, 06:40:10 pm »
без свиреп воин общо взето си загинал, потърси си свестен такъв