Автор Тема: занаятчийство  (Прочетена 1142 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ghim-333

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 201
  • Karma: +11/-35
    • Профил
занаятчийство
« -: Юли 14, 2010, 12:26:27 am »
не мога да разбера сега как трябва да бъде...да речем екипиран съм с рядък комплект за бижутер , достигнал съм 200 точки в съответната категория и плъзгача го давам на макс...тогава колко процента шанс трябва да имам за изработка на рядък и на легендарен предмет?

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:занаятчийство
« Отговор #1 -: Юли 14, 2010, 07:13:09 am »
легендарен ще можеш да изработваш когато стигнеш 300 точки,а епичен на 400
плъзгача вдига процентите но и времето което ще трябва да чакаш
долу под картинката на бижуто изписва колко ти е шансът за съответната група предмети(разбира се ако си я достигнал)
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:занаятчийство
« Отговор #2 -: Юли 14, 2010, 07:18:03 am »
шансът се образува от

шансът който носи комплекта(ако имаш такъв)                                  май не носиш комплект
чука                                                                   в твоя случай              30%
базовият шанс                                                                                       4%
щаба ако работиш в щаба                                                                      не спомена да работиш там
ордена на занаятчията ако си го включил                                            не спомена да го имаш включен
времето за изработка
                                                                                                    рядък-шанс 34%
ако включиш времето този шанс ще ти се вдигне с няколко процента  май към 36% някъде но не съм сигурен
« Последна редакция: Юли 14, 2010, 07:22:15 am от burzata_strela »
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:занаятчийство
« Отговор #3 -: Юли 14, 2010, 09:48:05 am »
с множител на макс(време х8) се вдига с 4% шанса за рядък с време х4 ти го вдига с 2 % и с време х2 с 1%.
zlatin98 свят 2