Автор Тема: Проблем с наддаване  (Прочетена 2021 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Проблем с наддаване
« -: Октомври 18, 2010, 12:39:36 pm »
Здравейте  ;) Вчера във полунощ аз исках да наддам  за един предмет.Оставаха около  30 сек.до края на офертата и аз натиснах "Наддаване" и след това ми каза,че ще наддам за повече злато отколкото е купи сега,което на практика не беше така за наддаване беше към 59 хил. и нещо,ако купи сега беше 250 хил.Натиснах "Yes'  и след това нито предмет,но слава богу не ми взе пари.Предварително Благодаря

Mr.Armadilo,бета

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с наддаване
« Отговор #1 -: Октомври 18, 2010, 03:51:42 pm »
Поне някой Би ли ми обяснил това да ли е бъг или не?

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с наддаване
« Отговор #2 -: Октомври 18, 2010, 04:15:08 pm »
Трудно е да се каже, защото в същия този момент друг играч може да я е изкупил.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с наддаване
« Отговор #3 -: Октомври 18, 2010, 08:24:54 pm »
А това със казването,че златото за наддаване е по-голямо от купи сега се показва,като във същия този момент някой го е купил така ли ? т.е като грешка

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Проблем с наддаване
« Отговор #4 -: Октомври 18, 2010, 11:23:29 pm »
Казването, че златото за наддаване е по-голямо от купи сега, се показва когато златото за наддаване е по-голямо от купи сега... По-просто и ясно от това,  не може да се каже :)

Сега да ти кажа какво се е случило:
Както казваше инструктора ми, след като набиеше спирачки на жълто:"знам че щеше да минеш, но не си мисли че си единствения джигит". :) Та, и ти не си мисли че си единствения тарикат. Представи си че 5 човека дебнат да купят този предмат на тънка лайсна. Всички зареждат или рефрешват за N-ти път, 30сек. преди края. Това което виждат е 59к наддавана, на 250к купи сега. Всички кликат на наддаване през 1сек. Сещаш ли се какво става? Първия вдига цената за наддаване на 80к, втория вдига стъпката на 110к, третия на 150к, четвъртия на 200к... Когато идва твоя ред, цената за наддаване вече е над 250к. От там и съобщението, и докато осмислиш какво става, и какво да направиш, времето за търга е изтекло, и предмета е купен от господина в ъгъла за 200к (ама как, аз наддадох за 59к!!? (очаквайте нова тема в оплаквания *hihi*)). Никой не вижда тоя растеж, защото последня ви рефреш е бил на 59к.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Проблем с наддаване
« Отговор #5 -: Октомври 18, 2010, 11:30:06 pm »
Казването, че златото за наддаване е по-голямо от купи сега, се показва когато златото за наддаване е по-голямо от купи сега... По-просто и ясно от това,  не може да се каже :)

Сега да ти кажа какво се е случило:
Както казваше инструктора ми, след като набиеше спирачки на жълто:"знам че щеше да минеш, но не си мисли че си единствения джигит". :) Та, и ти не си мисли че си единствения тарикат. Представи си че 5 човека дебнат да купят този предмат на тънка лайсна. Всички зареждат или рефрешват за N-ти път, 30сек. преди края. Това което виждат е 59к наддавана, на 250к купи сега. Всички кликат на наддаване през 1сек. Сещаш ли се какво става? Първия вдига цената за наддаване на 80к, втория вдига стъпката на 110к, третия на 150к, четвъртия на 200к... Когато идва твоя ред, цената за наддаване вече е над 250к. От там и съобщението, и докато осмислиш какво става, и какво да направиш, времето за търга е изтекло, и предмета е купен от господина в ъгъла за 200к (ама как, аз наддадох за 59к!!? (очаквайте нова тема в оплаквания *hihi*)). Никой не вижда тоя растеж, защото последня ви рефреш е бил на 59к.

Лека корекция...20 сек преди изтичането на офертата последният наддал дали  с 30 или 50к автоматично сред тия 20 сек които наддаде става така че ти изписва това съобщение купи сега...примерно 200к.
« Последна редакция: Октомври 18, 2010, 11:39:59 pm от desperado16 »

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Проблем с наддаване
« Отговор #6 -: Октомври 18, 2010, 11:51:49 pm »
Преди 2-3 часа наддадох за медальон на 10-тата секунда, и го купих без никакви съобщения. Както и да е, не споря, просто казвам какво се е случило според мене.
Това съобщение съм го виждал един единствен път, когато при една и съща цена за наддаване и купи сега, от любопитство кликнах на наддаване.