Автор Тема: Кьм админите или оправата на играта  (Прочетена 1145 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен valentin petkov

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
 :'(.     
Здравеите.имам запитване к админите или оправата на играта.на героите ми из4езна снаражението . И този проблем нее само сьс моия игра4.И ма идруги сьс този проблем.Копуваме диаманти правим си героите силни и изведнаж нямаме ништо на тях.моля този проблем да баде остранен своевременно заштото обива интереса ни кьм играта.

Неактивен valentin petkov

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Кьм админите или оправата на играта
« Отговор #1 -: Юли 23, 2010, 07:23:41 am »
i ne mi govorete za paroli i gluposti.parolata mi e bukvena i cifrena prosto e po4eti nevazmojno da is4ezni.govorq za snarajenieto na geroiq mi i naemnicite mi is4ezna vsi4ko i to pred o4itemi.i tozi problem nee samo namen a i nadrugi igra4i.vazmoten sam mnogo otova igraq s meseci i nakraq igrata mi vze rabotiti koito sam spe4elql s trud.ako nqkoi admin si napravi troda da mi pi6e 6te mu dam i kordinati na drugi igra4i koito igrata e ograbila.tova  e ne4esno

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Кьм админите или оправата на играта
« Отговор #2 -: Юли 23, 2010, 09:21:11 am »
Добре, няма да Ви говорим за нищо, оправяйте се сам.

Ще Ви помоля следващият път да публикувате темата в правилния раздел, да използвате само кирилица, да успокоите тона си и да дадете всички необходими подробности относно проблема си.

Ако желаете да Ви се помогне, направете го по правилния начин, ние не сме животни, нито сме аборигени, карайте се на някого другиго.
Тук - не.
« Последна редакция: Юли 23, 2010, 10:15:58 am от Oton »
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts