Автор Тема: Проблем с изработка на епици  (Прочетена 1602 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Проблем с изработка на епици
« -: Юли 20, 2010, 01:36:01 pm »
Преди време писах,но тогава нищо не беше некви си 15 предмета.Вече съм на 45 предмета без епик.Този чук свършва вече и няма и няма епик.Не мога разбера просто как е възможно това.При 22% шанс за епик и нищо да не излезне.Да не говорим че за тея пъти поне вече 7-8 пъти ми излиза само обикновен предмет при положение че имам 88% шанс за рядък поне.Направо не мога си го обясня вече.На този чук му останаха още 12 опита и съм сигурен че няма излезне нищо и от тях.Толкова милиони вече дадох за ресурси за диаманти още няколко милиона.Вече златото свършвам почти и от тея 45 предмета от секи съм на загуба.
Нека някои от екипа провери вече кво става с процентите за изработка това просто не е реално.
6-7 обикновени предмета при 88% за рядък да излезнат,после повечето редки и от време на време некви легендарни.Да не говорим че имах серии с по 5-6 предмета без легендарни дори.И като си погледнех последните 5 изработени предмета и като видях 3 редки и 2 обикновени лошо му ставаше :'(.
И колко чука трябва да изхабя за да ми падне един епик?И не ми казвайте че е до късмет щото такъв късмет няма *xxx*.
Акаунта ми е Ivolver, свят 2.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Проблем с изработка на епици
« Отговор #1 -: Юли 20, 2010, 06:56:37 pm »
Ако счупиш рекорда на съгилдийничката ми furfi те признавам за карък.От 50 изработки само 2 епика с шанс 20%.Моят рекорд беше 4 епика от 1 чук като чак последните 10 опита излязоха предметите.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Проблем с изработка на епици
« Отговор #2 -: Юли 20, 2010, 08:11:09 pm »
48 станаха вече сега ми даде още 3 редки предмета един след друг... :'(
Явно ще мина рекорда *UNDECIDED*

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Проблем с изработка на епици
« Отговор #3 -: Юли 20, 2010, 11:14:03 pm »
Каръка е разбит на 49 предмет.Най-после епик.Обаче е 3-та категория не знам що в 4-та не става и не става :D
48 пъти в 4-та кво ли не прабвах и никав епик
1 път пускам в 3-та и веднага епик ще излезне  :D

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с изработка на епици
« Отговор #4 -: Юли 21, 2010, 10:49:20 am »
Моля не пишете в тази тема.Тя е за докладване на проблеми.Тук не можем да спорим по такива теми за вероятности и кой колко бил късметлия и т.н.
Имаше тема в която се оплакват че при 101% шанс са редки вадят бели-Това е за докладване на проблеми.Иначе може в общи приказки да си говорите на тези теми без никакъв проблем.Благодаря ви за отделеното време.