Автор Тема: Постижения  (Прочетена 1215 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Shivers

  • Гост
Постижения
« -: Юли 23, 2010, 06:31:34 pm »
Здравейте имам една идейка въвеждане на нещо като постижения или титли. Ще действа по следният начин например Биеш се и убиваш примерно 200 еретика което ти носи титла "Унищожител на мрака" и тази титла ти дава +8% дмг +2 ловкост 2+ точност срещу магиосници или нещо подоно или пък Убиваш определен брой Зверове и това ти дава Постижението Имперски ловец което или пак ти дава някакъв бонус или пък след постигането му ти се отключва ново умение което не се отключва от постигане на определен лв както погледнах че има някакво умение Звероукротител и то да ти се отключи след постигане на определено постижение . Така ще се разнообрази играта и ще имаш някаква алтернатива вместо само да изпълняваш приклюнията и да минаваш на следващото... да има към какво друго да се стремиш :)
« Последна редакция: Юли 23, 2010, 06:33:41 pm от Shivers »

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Постижения
« Отговор #1 -: Юли 23, 2010, 06:34:31 pm »
Много взе да спамиш
"Когато унищожите 100 противника с едно оръжие, ще се появи звезда, която Ви гарантира 2% бонус към пораженията, които нанасяте с това оръжие. Същото се отнася и за чудовищата. Звездата там означава 100 убити чудовища от един тип, което Ви гарантира 2% бонус към пораженията, когато се биете срещу тези чудовища."
Това не е ли същото?Само дет предлагаш да вместо звезда да получаваш титла някаква.Мисля че не е нужно.Има къде къде по-важни неща за оправяне

Shivers

  • Гост
Re:Постижения
« Отговор #2 -: Юли 23, 2010, 06:37:43 pm »
Спамене е да пишеш как си се напил снощи с приятелите в тема Въпроси примерно аз давам предложение как да се направи играта по интересна в Темата за Препоръки а това със звездичките ти имаш ли някаква полза от него ? Просто давам предложение това че има други неща за оправяне не е моя работа.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Постижения
« Отговор #3 -: Юли 23, 2010, 06:41:55 pm »
Точно спамене си е.А тва си го има вече как не разбираш че 400 убити същества ти дават 8% бонус към дмг към тях.Много добре си е измислено със звездичките и каква ползва искаш да имаш от твойте безполезни титли че не разбрах?Казах ти няма смисъл звездичките да се заменят с некви титли който екипа седне да мисли при положение че има толкова по-спешни работи за свършване.Не е нужно това.

Shivers

  • Гост
Re:Постижения
« Отговор #4 -: Юли 23, 2010, 06:47:57 pm »
Ми ползата е да се попромени малко тези звездички докато убия 500 от тези животи вече няма смисъл да се биеш срещу тях а и примерно този +8% към точно тези не ти е много от полза става на въпрос след обиването им да може тези бонуси да се ползват и срещу други противници по натам . не съм показал и само бонуси а отключване на умения което (според мен) пак е интересно . А за спаменето както ти казах задавам въпроси във тема въпроси пускам предложения във темата за тях затова са тук тези теми имам въпрос питам имам предложение давам го сега ако някой не иска да ми отговори или не му харесва предложението ок . Ма не се заяждай сега за глупости знам жега е напеклото тее иди купи си една студена биричка седни и пиини.