Автор Тема: Въпрос?  (Прочетена 1137 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Въпрос?
« -: Август 06, 2010, 11:40:02 am »
От кога може да те атакуват докъто патуваш м/у провинциите.Пуснах героя ми Haho да пътува от Прерийното море към Ветровитите краища.След като времето изтече се озовах в предния пост в Прерийното море, пребит от мистик който започва битката с смешните 144 дух, изрича 5 благословии и остава с 64 дух.Нито ми е ясно как докъто патувам съм се бил, нито как се изричат тези благословии с толкова малко дух.
« Последна редакция: Август 06, 2010, 11:43:55 am от Dabadas »

Shivers

  • Гост
Re:Въпрос?
« Отговор #1 -: Август 06, 2010, 11:49:25 am »
На мен ми сее бъгвало така един път точно когато бях в менюто за патуване към  града мее ударил и не сее рефрешнало но аз съм го щракнал след това и то си показваше че си патува па накрая се озовах в града поне това е обяснението което мога да дам а за духа незнам :)

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Въпрос?
« Отговор #2 -: Август 06, 2010, 11:49:58 am »
Ако не рефрешваш страницата докато пътуваш таймера лъже в оставащото време до пристигането т.е. ти вече реално си пристигнал в селото въпреки, че таймера показва, че още пътуваш. Това поне при мен го забелязах пред много време.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Въпрос?
« Отговор #3 -: Август 06, 2010, 12:03:59 pm »
Прочетете кои са провинциите.... Напускам ничия земя и отивам в безопасна зона. Как по пътя ще ме удря някой.....

Shivers

  • Гост
Re:Въпрос?
« Отговор #4 -: Август 06, 2010, 12:22:20 pm »
Не по пътя. Докато си бил на страницата преди да щракнеш патуване към еди коя си зона са те одарили обаче то не се рефрешфа страницата и не е отчело че са те одарили докато не си щракнал да патуваш обаче като си щракнал то се е рефрешнала страницата и е отчело че са те одарили но също така е отчело че си щракнал да патуваш и то ти дава че патуваш но всъщност си бил одарен. И като пристигнеш то отчита последния параграф че си одарен и че трябва да тее прибрало еди къде си. Малко визуално бъгче . :)