Автор Тема: Експлоатиране хазарт  (Прочетена 1514 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Shivers

  • Гост
Експлоатиране хазарт
« -: Август 07, 2010, 02:47:36 pm »
Здравейте щраках си аз и забелязах начин да се експлоатира хазарта вместо да си влагаш парите в Банка и да губиш 1% от сумата можеш да ги депозираш като чипове в хазарта и така не губиш този 1% което елиминира нуждата от банки ... просто реших да го докладвам като проблем :)

П.С - Така имаш и достъп да изтеглиш парите си навсякъде няма нужда и да патуваш  *hmm*
« Последна редакция: Август 07, 2010, 02:49:08 pm от Shivers »

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Експлоатиране хазарт
« Отговор #1 -: Август 07, 2010, 02:59:41 pm »
...но във всяка категория лимита е ограничен когато слагаш парите там.И често казано при занаятчията това е мизерна сума която слагам там под формата на чипове.Пример в 4-кат макса е 120к злато.С тия кинти при правилно харчене ще ти стигнат за 1 седмица само за надници при наемниците,колби и лекуване.Останалите е добре да се внасят в банката.
« Последна редакция: Август 07, 2010, 08:34:38 pm от desperado16 »

Shivers

  • Гост
Re:Експлоатиране хазарт
« Отговор #2 -: Август 07, 2010, 08:17:47 pm »
Не го изпробвах до колко пари можеш да вложиш в 3 кат обаче и 80к да е си е бая с 80 к нема за една седмица а за 1 месец ще ми стига за поддръжка на наемниците а както и примерно някой легендарни предметки струват 20к тук абе общо взето са си бая парички които не се облагат от нищо и просто ми се струва че едва ли е бил такъв замисъла на тоз хазарт :)

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Експлоатиране хазарт
« Отговор #3 -: Август 08, 2010, 03:13:56 pm »
Не го изпробвах до колко пари можеш да вложиш в 3 кат обаче и 80к да е си е бая с 80 к нема за една седмица а за 1 месец ще ми стига за поддръжка на наемниците а както и примерно някой легендарни предметки струват 20к тук абе общо взето са си бая парички които не се облагат от нищо и просто ми се струва че едва ли е бил такъв замисъла на тоз хазарт :)
Нищо нередно няма .... тези 80-120К за нищо (поне за горните категорий) На мен тези пари ми заминават на една битка,ако ми умрят наемниците.Приеми го като помощ за ниските категории(за нас 120К са нищо,а в по-ниските са си бая пари,за това има място,където да не ви взима процент от парите)
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Експлоатиране хазарт
« Отговор #4 -: Август 08, 2010, 06:17:18 pm »
Доколкото съм чел, за Свят 3 120К не са малко пари

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.