Автор Тема: Разяснения изработка  (Прочетена 897 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Shivers

  • Гост
Разяснения изработка
« -: Август 17, 2010, 02:32:02 pm »
Здравейте аз да попитам 2 нещица първото от какво зависи това кога ти показва че си изработил примерно рядък предмет защото гледам един път на 25 мин от изработването ти пада шанса от 20 на 18% шанс за рядък и ти се покачват занаятчииските точки което индикира че си изработил нещо друг път на 45 мин от изработката . ? И второто през какъв интервал се покачва процента шанс за изработка защото гледам бях 233 изработих нещо та се качи на 237 и съответно шансът за изработка ми се покачи а това ми се струва като някакво много произволно число очаквах нещо да е на кръгло примерно 250 ? Благодарско много за отговорите предварително  :-*

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Разяснения изработка
« Отговор #1 -: Август 17, 2010, 02:46:06 pm »
Когато не си достигнал 400 точки в дадена категория при излизане и влизане в играта, като отидеш на занаятити в зависимост от това дали си достигнал точките за рядък, легендарен предмет можеш да прецениш дали си направил рядък или легендарен предмет като видш дали са тисе покачили точките например от 223 на 237, което означава, че изработваш рядък предмет. Процентът пада само визуално т 20% на 18%. Точките се качват в зависимост колко занаятчйски точки ти дава изработката на този предмет. Точки се виждат в дясно на екрана. След малко ще кача картина за да ти покажа къде се виждат точките.
« Последна редакция: Август 17, 2010, 02:53:17 pm от Lord_SEVEN »
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Shivers

  • Гост
Re:Разяснения изработка
« Отговор #2 -: Август 18, 2010, 06:12:02 pm »
мерси много за добрия отговор :)