Автор Тема: пак не мога да си наема здражите наемници за битка  (Прочетена 2833 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mazen

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 64
  • Karma: +0/-21
    • Профил
здражи са всичко им е наред а не мога да ги наема когато сам в дадена боина зона?
свят2 mazen

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:пак не мога да си наема здражите наемници за битка
« Отговор #1 -: Август 24, 2010, 10:39:16 am »
Наистина не можеха да се активират, което ще се проверява.
Когато се случи отново, отмаркирайте(в екрана на наемниците/но не в бойна зона/) един наемник и отново го маркирайте.
И ако отново се случи, моля пишете подробно, защото на нас не се е случвало подобно нещо. 

Неактивен mazen

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 64
  • Karma: +0/-21
    • Профил
Re:пак не мога да си наема здражите наемници за битка
« Отговор #2 -: Август 24, 2010, 11:09:45 am »
ок ,вапрос по същия проблем.
ПРИМЕР:Когато съм в много степена зона, в първата битка искам да използвам всички наемници,във втората решавам да се биа сам,а в третата се получава така че не мога да избера никои от наемниците ми.
 Това нормално ли е или е ниакакав бъг ?

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:пак не мога да си наема здражите наемници за битка
« Отговор #3 -: Август 24, 2010, 11:41:22 am »
Да това е абсолютно нормално.С каквито наемници влезете в мултистепенна, само с тях можете да продължите.

Kilgor

  • Гост
Re:пак не мога да си наема здражите наемници за битка
« Отговор #4 -: Август 24, 2010, 11:41:44 am »
ок ,вапрос по същия проблем.
ПРИМЕР:Когато съм в много степена зона, в първата битка искам да използвам всички наемници,във втората решавам да се биа сам,а в третата се получава така че не мога да избера никои от наемниците ми.
 Това нормално ли е или е ниакакав бъг ?

Нормално е. В многостепенна зона трябва да ползвате наемниците от самото начало, за да са активни до края.

Иначе съм имал същия проблем, но само с един наемник. Беше жив, но можеше да се маркира единствено при нападение над друг герой. Така се и оправи, нападнах един в опасна провинция и след това всичко беше наред.

Неактивен eniac

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 202
  • Karma: +38/-77
    • Профил
Re:пак не мога да си наема здражите наемници за битка
« Отговор #5 -: Август 24, 2010, 11:53:30 am »
Нормално е. В многостепенна зона трябва да ползвате наемниците от самото начало, за да са активни до края.

Може и да ги ползваш само за последната битка, може и от която битка искаш до края. Не е задължително от самото начало.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:пак не мога да си наема здражите наемници за битка
« Отговор #6 -: Август 24, 2010, 11:59:13 am »
Може и да ги ползваш само за последната битка, може и от която битка искаш до края. Не е задължително от самото начало.

Така, както е планирано, е задължително. Във втора категория има някакъв бъг и можеш да ползваш наемници в многостепенна на който етап си поискаш, което е отклонение от правилото.

Неактивен eniac

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 202
  • Karma: +38/-77
    • Профил
Re:пак не мога да си наема здражите наемници за битка
« Отговор #7 -: Август 24, 2010, 12:05:36 pm »
Така, както е планирано, е задължително. Във втора категория има някакъв бъг и можеш да ползваш наемници в многостепенна на който етап си поискаш, което е отклонение от правилото.

Какво е планирано си знае само екипа. В 4к е същото, предполагам и в другите ще е така.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:пак не мога да си наема здражите наемници за битка
« Отговор #8 -: Август 24, 2010, 12:12:12 pm »
Имах сходен проблем преди малко при битка в имението на преподобния Айвън.На 8-ма битка ми умря единия неамник и аз му дадох колба от 1 диамант и се съживи, след това като отидох да правя 9-та битка, той не беше активен? За справка акаунт Dabadas, свят 2.