Автор Тема: щаб  (Прочетена 4241 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pithtath

  • Гост
Re:щаб
« Отговор #15 -: Септември 04, 2010, 04:28:37 pm »
Като оставим въпроса по темата
искам да попитам и още нещо
защо ми местите темата на 15 места,като темата докладва бъг просто съм се изразил под формата на въпрос


А отделно както и салца и всички други казаха думата гарантира значи винаги.
1. Преместих я, защото я опошлихте и мястото й вече не заслужава служебна секция.
2. Не е бъг, обясних Ви!
3. Да, гарантира значи винаги - винаги се избира стойност за даден бонус от друг интервал с по-високи стойности, когато постройката притежава тези 25%. И тези 25% не влияят на това какъв бонус ще избере системата да сложи върху вашата изработка.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:щаб
« Отговор #16 -: Септември 04, 2010, 04:38:11 pm »
Темата е преместена, защото това не е бъг. Бъгава ви е логиката.
Вие очаквате като изработите Пръстенът на скитника с базови стойности:
Ловкост +19
Точност +19
Пуснато злато +28%
и ви се получи обикновен такъв пръстен, бонусите да са се вдигнали с 25% и да са станали следните:
Ловкост + 24
Точност + 24
Пуснато злато +35%
Да, ама не! Базовите стойности на рецептата НЕ се влияят от тези 25% бонус.
Вие сте изработил рядък пръстен с 20 точки бонус към ловкостта.
Без бонуса, за който твърдите, че не работи, тези точки щяха да са 16.
helllfire го е обяснил много правилно.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:щаб
« Отговор #17 -: Септември 04, 2010, 04:39:08 pm »
значи искаште да кажете че винаги има бонус към базовите атрибути който се избира последователно за всеки но този бонус трябва да се поправите не е 25% а варира от 0 до 25%
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:щаб
« Отговор #18 -: Септември 04, 2010, 04:40:22 pm »
и аз така си го разбирам  :-[ но немога да разбера трябваше епичната екипировка да е много рядко изобретение на скъпа цена  ???
а пък то стана цената висока и всеки може да си я купи без да си дава и зор даже  *xxx* и ги има на пъд и под път  ;D
« Последна редакция: Септември 04, 2010, 04:41:58 pm от vOsYcHnA_pRiNcEsA »
- I died to become immortal

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:щаб
« Отговор #19 -: Септември 04, 2010, 04:40:38 pm »
а ок щом казвате така е много лесно не знаеш има ли го или го няма бонуса *WASSUP*
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:щаб
« Отговор #20 -: Септември 04, 2010, 04:40:43 pm »
значи искаште да кажете че винаги има бонус към базовите атрибути който се избира последователно за всеки но този бонус трябва да се поправите не е 25% а варира от 0 до 25%
Този бонус не варира. Винаги е 25 %
Просто не оказва влияние на базовите атрибути на рецептата.

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:щаб
« Отговор #21 -: Септември 04, 2010, 04:42:35 pm »
Цитат
искам да попитам и още нещо
защо ми местите темата на 15 места,като темата докладва бъг просто съм се изразил под формата на въпрос.

Тук съм съгласен с теб. Проблем виждаш и докладваш.Разисква се темата. Темата излиза извън контрол-pithtath ако ще и да си най-големия тук това не ти дава право да се заяждаш ,с който и да е.Модерато си и това говори лошо за теб.Къде си видял примерно аз да се заяждам с някой.С грубости до никъде няма да я докараш.Бъди зареден с много компромиси и стискай зъби.И аз се нервя на някои изказвания .Знаеш на каква позиция си и прави компромиси до колкото е възможно.Няма как да даваш на някой който не ти е удобен  "ваканция".Омразата,алчността и лъжата съпътсват човек и това е ,което мразя най-много ,но и аз съм човек.
 Спрете се веднъж за винаги(към всички) да правите заяждания. Обичайте се и си правете кефа!
А това как искате да си решите проблемите си има бойни полета *hihi* Може защото съм пийнал и съм се размекнал,но си казвам това,което ми е. Лек ден на изграещите
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

pithtath

  • Гост
Re:щаб
« Отговор #22 -: Септември 04, 2010, 04:57:55 pm »
Тук съм съгласен с теб. Проблем виждаш и докладваш.Разисква се темата. Темата излиза извън контрол-pithtath ако ще и да си най-големия тук това не ти дава право да се заяждаш ,с който и да е.Модерато си и това говори лошо за теб.Къде си видял примерно аз да се заяждам с някой.С грубости до никъде няма да я докараш.Бъди зареден с много компромиси и стискай зъби.И аз се нервя на някои изказвания .Знаеш на каква позиция си и прави компромиси до колкото е възможно.Няма как да даваш на някой който не ти е удобен  "ваканция".Омразата,алчността и лъжата съпътсват човек и това е ,което мразя най-много ,но и аз съм човек.
 Спрете се веднъж за винаги(към всички) да правите заяждания. Обичайте се и си правете кефа!
А това как искате да си решите проблемите си има бойни полета *hihi* Може защото съм пийнал и съм се размекнал,но си казвам това,което ми е. Лек ден на изграещите

Мисля, че правя достатъчно компромиси, ако компромисите са 100% - няма да има нужда от модератори. Не съм се заяждал с никого - обясних каква е ситуацията и поради вашето неразбиране Вие започнахте да плюете по мен. Излиза, че се опитваш да помогнеш, а ти се връща ежене. Не с лошо. Вече трябва да знаете, че вероятностният характер на играта внася разнообразието в нея. Не може да има два припокриващи се интервали от бонуси и винаги да очаквате изработки при използване на 25% да са по-добри от тези без 25%.
Подобна е ситуацията с инструментите - при инструмент +60% и инструмент + 10% може да се случи така, че за 20 изработки да имате повече излезли епични предмети, когато сте използвали инструмента +10%. Няма нищо неразбираемо. Помислете преди да започнете да се държите зле във форума. Просто е. А правилата са такива, че трябва да се спазва благоприличие. Затова и бяха блокирани двата акаунта.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:щаб
« Отговор #23 -: Септември 04, 2010, 05:03:31 pm »
Мисля че е време за заключване. Ако някой не е разбрал от това което се изписа досега нека се поразходи и да седне пак  да го прочете. Ако и тогава не може да го разбере да извика някои да му го обясни лично. *locker*

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:щаб
« Отговор #24 -: Септември 04, 2010, 05:39:02 pm »
да наистина темата е за заключване
Boku wa nihongo ga daisuki.