Автор Тема: Търся гилдия.  (Прочетена 1124 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Търся гилдия.
« -: Февруари 10, 2011, 11:02:14 pm »
В момента съм в звезден прах, доста приятни хора, само където не са се вясвали от месец. Дано да са добре.

Инак аз съм saadin свят 2, линка на героя ми е подписа. Играя от 2-3 месеца, още съм дилетант, но вече чат пат затоплям. Играл съм други онлайн ролеви игри тип lineage тъй, че не съм толкова зелен в рпг-тата.

Развивам се в играта като интерактивен игра, който ще залага повече на битки и обсади. Не искам да развивам занаядчийство, когато вече има толкова по-добри от мен в това. За това ми трябва помощ.

От там изхождам към очакванията си за гилдия:

- гилдия притежаваща или сръжаваща се за замък. .. Просто ми звучи като нещо, което е много готино а не съм пробвал още.
- помощ и естност в изработването на предмети. А не когато дам  чук, рецепти и ресурс, да ми се налага да си купувам предмета от аукциона.
- не на последно място съвети от опитни играчи. Можеби най ценото, което ще ми помогне да се насладя на играта с мойта пълноценост във вашия състав.

-не очаквам подеяния, за момента се справям добре сам с обурудването си и възнамерявам за напред да е така.

Получавате:

верен яростен воин  >:( за сега 37 ниво. За сега съм малък. Но смятам в бъдеще да помагам, като сериозен фактор във клановите битки и обсади.

П.Пс: не съм напуснал старата гилдия, така че пишете преди да предприемате действия, ще съм радостен да отговоря на всякакви въпроси с цел да ми помогнете да избера правилната, наша гилдия.