Автор Тема: Ипериа ОН  (Прочетена 986 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Shivers

  • Гост
Ипериа ОН
« -: Септември 19, 2010, 04:52:29 am »
Здравейте незнам защо но напоследък като се опитам да напиша сайта на ИХ ме вкарва в някакъв сайт Империал Онлине за да влезна в ИХ трябва да го намеря от Google или да напиша http://www30-cdn пред сайта иначе все си ме прехвърля към това Империал Онлине ... ??

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Ипериа ОН
« Отговор #1 -: Септември 19, 2010, 07:12:54 pm »
Ако може по-подробно, че не разбрах?
Пишете в браузъра imperialhero.org , а ви препраща на imperiaonline.org
Бихте ли проверили горните два линка къде ви препращат?
Ако сте на точното място, проверявайте какво точно пишете.

Shivers

  • Гост
Re:Ипериа ОН
« Отговор #2 -: Септември 19, 2010, 07:23:14 pm »
http://30.imperialhero.org/ Ето това ме праща директно в Империа Онлине незнам защо всеки път става тва го иам във Favorites като линк към сайта без проблеми си влизах с него досега изведнъж започна да ме прехвърля там.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Ипериа ОН
« Отговор #3 -: Септември 19, 2010, 07:26:14 pm »
Ами променете линка си във Favorites със това:  www.imperialhero.org и няма да имате проблем.

Shivers

  • Гост
Re:Ипериа ОН
« Отговор #4 -: Септември 19, 2010, 07:33:49 pm »
Чакай че аз пък забравих да допъня ... и това не ми работеше като хората препращаше ме на ИО и само си добавяше някакво CDI или нещо такова беше сега немога да го намеря а има и друг проблем немога да влезна през началния сайт по този линк защото изписва някакво 52 отрпед пред линка и ми излиза онзи чат екран още в страницата за логването и неможе да се затвори седи си там до край ... трябва да си допиша 30 отпред вместо 52 и се оправя също така неможе да бъде нещо #map_flash.php?town=l накрая или нещо подобно защото пак го зарежда този прозорец и пак неможе да се махне .... :)