Автор Тема: някакъв бъг явно  (Прочетена 2397 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kicata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +1/-11
    • Профил
някакъв бъг явно
« -: Септември 26, 2010, 07:38:31 pm »
някой от админите да види герой kicata приел съм приключението ... задачата изпълнено а не ми го отчита
« Последна редакция: Септември 27, 2010, 08:15:25 am от kicata »

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:някакъв бъг явно
« Отговор #1 -: Септември 26, 2010, 10:10:46 pm »
Кой свят, кое приключение, коя стъпка

Неактивен kicata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +1/-11
    • Профил
Re:някакъв бъг явно
« Отговор #2 -: Септември 26, 2010, 10:24:22 pm »
свят 2 силата на кръвта 1ва стъпка

Неактивен r3dboy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +35/-86
    • Профил
Re:някакъв бъг явно
« Отговор #3 -: Септември 26, 2010, 10:42:26 pm »
да не отварям нова тема и на моя герой има проблем с прикл в 6кат ник ioanes свят 2 прикл омега

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:някакъв бъг явно
« Отговор #4 -: Септември 27, 2010, 09:04:19 am »
ioanes Омега ви е отключено вече.
А по повод на кицата, не виждам да сте изпълнили задачата.Да нер би да сте умрял на последната стъпка, и наемниците да са победили?

Неактивен kicata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +1/-11
    • Профил
Re:някакъв бъг явно
« Отговор #5 -: Септември 27, 2010, 10:05:58 am »
не не бях умрял ... vitq видя битката и той се зачуди че е многостепенна зона и не мога да отида ако не съм приел задачата както и ми свтеше в жълто 1 от 0
И още нещо ще помоля да видите че нещо започнах да се изнервям и да губя интерес към играта.
При положение че вкарвам не малко средства си е за нерви че не мога да победя някакъв не кой знае колко труден бос.В момента ми е на последна битка и ме бие вече 5 пъти...огледайте и наемниците...всички са облечени от до.
свят 2 kicata

пп...Променено от prob4o: Следващият подобен ваш коментар ще е последен в този форум!
« Последна редакция: Септември 27, 2010, 11:04:57 am от prob4o »

Неактивен kicata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +1/-11
    • Профил
Re:някакъв бъг явно
« Отговор #6 -: Септември 27, 2010, 11:45:05 am »
Променено от prob4o: Бяхте предупреден.
Спечелихте си второ наказание - 168 часа.
Следващото ще е окончателно.
« Последна редакция: Септември 27, 2010, 11:51:59 am от prob4o »

Неактивен r3dboy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +35/-86
    • Профил
Re:някакъв бъг явно
« Отговор #7 -: Септември 27, 2010, 11:47:24 am »
ioanes Омега ви е отключено вече.
А по повод на кицата, не виждам да сте изпълнили задачата.Да нер би да сте умрял на последната стъпка, и наемниците да са победили?
мерси много :)

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:някакъв бъг явно
« Отговор #8 -: Септември 27, 2010, 02:19:39 pm »
Да кво прайкаме сега да попитам. Това момче вкарва не малко реални средства в тая игра с надеждата да се забавлява, като тя му доставя някакво удоволствие .НО повтарям НО  , на последък тази игра не удоволетворява играещите я . ако не се сещате мога да ви светна за мн причини  които са предпоставка за това . но да се върнем на    kicata . Та този играч вижда , че има някакъв  проблем, за който сигнализира с надеждата да се обърне необходимото му внимание . От видното е ясно как безхаберието на екипа е налице = чрез някакви оклончливи и неадикватни отговори.  ДОКОГА  бе господа админи питам аз . докога ще се скатавате и няма да оказвате нужната помощ на тези играчи , които ви искарват заплатата и хранят вашите семейства . ????за какво сте назначени там тогава = за бройка ли да пълните или що * и след като се видя колко ви дреме за тия герой , който са и реални хора идва и най лошото .  *hihi*СЛАБОСТА И БЕССИЛИЕТО ВИ =нормално е някой играч да се подразни и изнерви от ненавременната ви намеса в оказване на помощ и да реагира гневно. но вие место да се отзовете и да съдеиствате. какво правите . въсползвате се от служебното ви положение  и правомощия който имате= и налагаге наказание на това лице .Слапоста ви и бессилието не е порок. Но когато така често го проявявате то става.  Вземете се в ръце и не се излагайте-жалко е за вас просто  ;)
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:някакъв бъг явно
« Отговор #9 -: Септември 27, 2010, 04:08:11 pm »
Driada е ти като какъв се изивяваш. да не си на щат при тях. като си сравнително нов. по добре замълчи. играи си играта. а човека ясно е написал кой свят  ник  и др. лично с мен и мн др имаше мн такива нередности . искаме проблема да се реши. не се нуждае от др коментари
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:някакъв бъг явно
« Отговор #10 -: Септември 27, 2010, 04:25:36 pm »
Няма да го правя но все пак първото нещо което ми хрумна е:Ще взема да заключа тази тема.
Разгледах проблема на kicata по повод на който бе отворена темата.
Реших аз проблема.Влизам във форума да му напиша че всичко е ОК, а вие сте изписали един тон литература.Къде изгубих дирята, какво стана?
Последият пост преди моя(дано докато пиша да не сте оспамили с още нещо Vitq писа "а човека ясно е написал кой свят  ник  и др. лично с мен и мн др имаше мн такива нередности . искаме проблема да се реши. не се нуждае от др коментари
Проблема е решен.Не пишете тук МОЛЯ.
Нарочно няма да заключвам темата засега.

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:някакъв бъг явно
« Отговор #11 -: Септември 28, 2010, 02:38:02 pm »
Ок.Явно нещата се успокоиха.Ключе тогава