Автор Тема: Метателни ножове и ками.  (Прочетена 6794 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Метателни ножове и ками.
« Отговор #30 -: Септември 25, 2010, 11:49:39 pm »
Неадекватен както винаги ....  арбалета наистина е в пъти по-точен на далечни разстояния от лъка ! Не знам каква е логиката -20% точност
що си не учиш уроците ами си тръгнал в нета на разбирач да ми правиш, google да ми ползваш, успокои малко и не ми слагаи определения  *PUNISH*

Shivers

  • Гост
Re:Метателни ножове и ками.
« Отговор #31 -: Септември 26, 2010, 03:22:10 am »
Общо взето лъка или дългият лък се е използвал докрай защото арбалетът е имал едно много голямо недоимущество ... неможе да стреля през стени ... Скоростта на изтрела и неговата мощ на истрелване са използвани за избиване на тежко бронирани единици (Рицари/Тежка конница) Но те бият само на право (нещо като съвременните пушки) Но съвременните пушки стрелят само на право немогат да прехвърлят стени ... докато стрелите от лъкове поради тяхното (бавно движение на самите стрели позволява пречупване на ъгала тоест изтрелават напред и нагоре те летят над противниковата стена и падат надолу уцелвайки войните зад нея) докъто арбалета стреля право напред с минимално пречупване на ъгъла с огромна сила която има за цел да пробие бронята на тежко бронирани единици затова предимно са използвани във защита срещу нападащи армии от кулите или стените но тяхната точност и ударна сила в сравнение с лъковете е била просто неутказуема и това е довело до изработването на модерните оръжия ... немогат да прехвъргат стени но могат лесно да пробият тежка броня и тяхната скорост и точност на истрела са довели до развитието на модерните оръжия от това би трябвало да доведе че тяхната точност е много по висока от лъковете ... обаче тъй като наистина са били по тежки и по бавно се зареждат ( с помоща на нещо като манивела) наистина ловкостта би била по ниска но за точността ... ??? :)

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Метателни ножове и ками.
« Отговор #32 -: Септември 26, 2010, 07:23:40 am »
@ Шереметив, Нюкамър и Шиверс:
Благодаря за точните и изчерпателни мнения в полза на точността и пораженията на арбалетите - виждам, че и вас ви гложди тази несправедливост с -20% точност на тези оръжия. Явно не сте забелязали, че преди време бях пуснал тема по този въпрос в Препоръки. Прелагам да копи-пейстнете написаното там и да продължим дискусията в другата тема, щото в Общи приказки никой няма да обърне внимание на добрите разсъждения и факти:

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=16560.0
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Метателни ножове и ками.
« Отговор #33 -: Септември 26, 2010, 08:25:09 am »
хората са си сметнали как ще им работи играта не мога да разбера целта на безсмислените ви писания  :D

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Метателни ножове и ками.
« Отговор #34 -: Септември 26, 2010, 09:31:13 am »
Те и за метателните ножки първо сметнаха, че на 15 рунд трябва да им падат пораженията, но после го смениха на 10. И метателните копия в началото не им падаха пораженията в 12 рунд, но сега пада. И дрехите не бяха разделени в категориите, но вече са. Пораженията на тоягите във всички категории бяха ребалансирани, както и оръжията в к6.

С други думи, нищо освен създаденото от Господ(в частност живите организми) не е перфектно на този свят. Всичко, създадено от човека, се променя и доусъвършенства, пак от човека. Ако играта беше перфектната игра от самото начало, нямаше да се води бета и да се правят толкова промени и ребалансирания. Първият Старкрафт, създаден преди 12 години, продължават да му издават пачове, които ребалансират геймплея. Империя онлайн днес няма нищо общо с Ера1. Та защо реши, че арбалетите са ги сметнали перфектни от раз и няма да ги пипнат, както промениха, копия, тояги и ножки, при всичките доводи, които даваме и в двете теми? Все пак оръжието е кръстено АРБАЛЕТ, а не трикрил, петоъгълен, двутетивен болтопрас. За разлика от второто, което би било измишльотина и можеш да му сложиш каквито искаш параметри и никой няма да каже гък, арбалета е историческо оръжие и си има определени свойства, като например висока точност и висока пробивна сила. Както тоягата дава 20% на мистиците, така и ние, стрелците, искаме справедливост за нашето любимо оръжие - АРБАЛЕТА!
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Метателни ножове и ками.
« Отговор #35 -: Септември 26, 2010, 10:32:03 am »
така са си решили, мисълта ми е че търсите нещата от живота тук а няма смисъл и аз имам 2ма стрелци , да копието е та**к но последната битка отне 26 слава на велик стрелец  ;D