Автор Тема: Войн  (Прочетена 5864 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Войн
« Отговор #15 -: Юли 14, 2009, 08:13:44 am »
Войнът е най-скапания герой - поне за сега. Само за милионери с много свободно време, винаги е гладен, никога не стига храната и съответно парите за нея, но и да имаш безкрайно много пари, то ще ти трябват поне 20 допълнителни героя само храна да му купуват... И безкрайно много диаманти за облеклото, ако въобще има кой да ти го продаде такова каквото ти трябва и пак няма да ти стига...

Най хубав е стрелеца той почти гол убива почти всичко. Мистика е средно положение може би, не съм напълно запознат само с него. Но война сравнение с тях двамата е абсолютен нещастник!!!!!!!!!!!!!!!! Става само за арената и пак е малко под въпрос...

Е, това разбира се са разсъждения на ZAX, който слава богу не играе пазител (войн с оръжие за 1 ръка), ами има епично копие (а какво ли не още епично) и трепе всичко наред и ПАК се оплаква  ;D  Иска ми се да пробва какво е да се биеш при положение че нанасяш минимални щети и нямаш НИТО ЕДНО полезно умение !

Иначе искам да отбележа че и мистика, и стрелеца според мен са на едно равнище в играта и доста превъзхождат война що се отнася до лекота с която се печели опит. На арената всичко може да е различно, но тъй като засега не играем там, не мога да видя абсолютно никакъв смисъл да играе някой пазител (освен ако не е мазохист като мен де  ;D)

HAMELEON

  • Гост
Re:Войн
« Отговор #16 -: Юли 14, 2009, 12:14:37 pm »
Е, това разбира се са разсъждения на ZAX, който слава богу не играе пазител (войн с оръжие за 1 ръка), ами има епично копие (а какво ли не още епично) и трепе всичко наред и ПАК се оплаква  ;D  Иска ми се да пробва какво е да се биеш при положение че нанасяш минимални щети и нямаш НИТО ЕДНО полезно умение !

Иначе искам да отбележа че и мистика, и стрелеца според мен са на едно равнище в играта и доста превъзхождат война що се отнася до лекота с която се печели опит. На арената всичко може да е различно, но тъй като засега не играем там, не мога да видя абсолютно никакъв смисъл да играе някой пазител (освен ако не е мазохист като мен де  ;D)

  Аз пък да ви споделя правя хибрид( полумазохист) :D. Героя ми по принцип е пазител,но е въоръжен с меч за две ръце. Без проблем тупам три 29-ки въпреки ,че съм 26 ниво. Не съм съгласен с /нямаш НИТО ЕДНО полезно умение/ Лидерството е много добро умение,а ако вземат да оправят и контраатаката на пазителите нещата ще си дойдат на мястото!
 

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Войн
« Отговор #17 -: Юли 14, 2009, 02:27:46 pm »
Лидерството ще е наистина хубаво, когато се пуснат сериозните тъмници и групите (обещаха ни да има места, където само групите от истински герои имат някакви шансове за победи). Там и мистиците ще имат шанс да бъфнат защитник- бонус 1100 здраве в началото на битката, 2400 броня, 60% шанс за блок и по 30 възстановено здраве всеки рунд (по статистиките на isolde в бетата). 50 точки ловкост, живот или интелект няма да са полезни за войн, но силата на тигъра ще даде още 4-5% към щетите на всеки отгрупата.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Войн
« Отговор #18 -: Юли 14, 2009, 05:41:31 pm »
Именно, ако не бях облечен като изрод, героя ми не става за нищо, а стрелеца и гол се оправя, защо?! Продължавам да твърдя че в момента война е пълен боклук и не става за нищо, мистика е така да се каже по-средата, но това е много грубо казано, съгласен съм че е доста по-близо до стрелеца, който просто е безсмъртен. Извинете но за 2 нива със стрелец от 20-то до 22-ро натрупах 40-50К злато!!! А с този нещастник война за тези нива толкова изхарчих само за храна!!! Като той беше с епични, стрелеца с легендарни. След това не до там добре развития стрелец отиде на 22-ро ниво в "глиганския лес" и им скъса гъза с много по-голяма лекота от уж максимално добре развития боец 29-то ниво!!!

Дори за най-бруталните многоетапни зони стрелеца ги минава на един дъх, без да му е необходима храна за 7-8 поредни битки, а боеца харчи 2-3 сака с храна 5-та категория за същото, това не е нормално според мен, каквото искате ми говорете...

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Войн
« Отговор #19 -: Юли 14, 2009, 07:41:27 pm »
Аз пък намерих друго- с герой мистик 26 успявам да премина 5-6 пъти (за седми рискувам да вкарам човека в реанимацията) през зона, в която с рейнджър ниво 31 имам две-три битки без да ползвам храна. Вярно имам по-хубави предмети в бета отколкото в алфа, но показателите на рейнджъра са по-високи, плюс че при него модификаторът е в негова полза, а при мистика с мъничко вреди. Може би всичко е и до врага, но войнът, ако няма точност, рискува дълга битка, в която понася повече удари. Т.е пробвай срещу три вълка и рейдър-стрелец ниво 29 от Пустите скали, после пробвай и три бика от Ветровитите краища (тия животни имат към 50 щети минимални).

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Войн
« Отговор #20 -: Юли 14, 2009, 08:25:22 pm »
Sheremetev къде ги намери тия 3 бика във Ветровитите краища ?  ;)
Ако имаш предвид Смарагдово море там се бия доста и винаги 3-ката е  -2 бика и 1 костенурка.
/а го разбрах като поех една задача там да убия 24 бика и ми направи впечетление че брои 3-ката за 2т ...а то кой да погледне 3-та картинка :D/

И аз играя с войн  и мисля че поне засега наистина е най-слабия герой като бързина на развитие .

 
« Последна редакция: Юли 14, 2009, 09:01:20 pm от krest »

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Войн
« Отговор #21 -: Юли 14, 2009, 08:30:12 pm »
Пазителят няма достатъчно възможности в нападение, а свирепият войн няма никакви защитни способности. И двете крайности са отвратителни... При всички други герой има достатъчнхо баланс!!!

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Войн
« Отговор #22 -: Юли 15, 2009, 10:52:43 am »
Sheremetev къде ги намери тия 3 бика във Ветровитите краища ?  ;)
Ако имаш предвид Смарагдово море там се бия доста и винаги 3-ката е  -2 бика и 1 костенурка.
/а го разбрах като поех една задача там да убия 24 бика и ми направи впечетление че брои 3-ката за 2т ...а то кой да погледне 3-та картинка :D/

И аз играя с войн  и мисля че поне засега наистина е най-слабия герой като бързина на развитие .

 

Пустинният вятър ?