Автор Тема: Проблем с босовете за дропа  (Прочетена 1891 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Проблем с босовете за дропа
« -: Октомври 18, 2010, 08:38:55 pm »
Непоследък при всички босове с които се бия не пускат ни зелено ни епично.Това проблем ли е?
При всички им герои е така.От 2 месеца е така.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с босовете за дропа
« Отговор #1 -: Октомври 18, 2010, 09:17:42 pm »
Оня ден се сбих с бос в Скорпионите и го победих и ми даде една  обикновена рецепта 34 ниво,като наемниците ми бяьа с 2 нива по големи от боса и бях с 8 шанс за дроп... :D и съм на загуба с 4 диаманта ..

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с босовете за дропа
« Отговор #2 -: Октомври 18, 2010, 11:06:46 pm »
Стига сте мрънкали бре ... все пак той има най-голям ШАНС да пусне "зелено" или епик.Никъде не е посочено,че пуска задължително.
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Проблем с босовете за дропа
« Отговор #3 -: Октомври 18, 2010, 11:20:44 pm »
Стига сте мрънкали бре ... все пак той има най-голям ШАНС да пусне "зелено" или епик.Никъде не е посочено,че пуска задължително.
Преди абсолютно при всеки бос без значение от шанса този които минава за пръв път бос,е задъжително да пусне зелено или епик.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с босовете за дропа
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2010, 12:26:50 am »
Преди абсолютно при всеки бос без значение от шанса този които минава за пръв път бос,е задъжително да пусне зелено или епик.
Покажи ми кой е казал или къде пише,че е задължително  ;)
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Проблем с босовете за дропа
« Отговор #5 -: Октомври 20, 2010, 09:10:57 pm »
Ще се провери дропа на лидерите , но никога шанса им за дроп не е бил особенно висок.

Неактивен kicata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +1/-11
    • Профил
Re:Проблем с босовете за дропа
« Отговор #6 -: Октомври 21, 2010, 04:17:46 pm »
а да вземете да го вдигнете малко ? то таз игра стана като скъпо платено удоволствие без удоволствието обаче,нищо не пуска от битки хващаш да бачкаш с чук 60% в щаба вдигнат на макс и от 9 изработки стават 1 легенда и всичко друго рядко ... без 1 епик.
...Променено от prob4o: Цензура... ... вече съм се отказал да давам пари освен ако не се пооправят нещата пък другите да си дават парите да хрантутят ...Променено от prob4o: Цензура... админи а те да правят квото си искат.

могат да банват за най малкото нещо без да се съобразяват с нас а ние трябва да се съобразяваме с тях и да им сваляме шапка ... сори ма ми писна ...Променено от prob4o: Цензура...... (едиствено за електрото не се отнася)
« Последна редакция: Октомври 21, 2010, 04:57:20 pm от prob4o »

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Проблем с босовете за дропа
« Отговор #7 -: Октомври 21, 2010, 05:00:58 pm »
а да вземете да го вдигнете малко ? то таз игра стана като скъпо платено удоволствие без удоволствието обаче,нищо не пуска от битки хващаш да бачкаш с чук 60% в щаба вдигнат на макс и от 9 изработки стават 1 легенда и всичко друго рядко ... без 1 епик.
...Променено от prob4o: Цензура... ... вече съм се отказал да давам пари освен ако не се пооправят нещата пък другите да си дават парите да хрантутят ...Променено от prob4o: Цензура... админи а те да правят квото си искат.

могат да банват за най малкото нещо без да се съобразяват с нас а ние трябва да се съобразяваме с тях и да им сваляме шапка ... сори ма ми писна ...Променено от prob4o: Цензура...... (едиствено за електрото не се отнася)

Никой не ви кара да плащате за нещо, което не ви доставя удовлетворение.  Писна ми да чета "бисерите" ви. И понеже мога да правя каквото си искам без да се съобразявам с вас, реших окончателно да ви отстраня от форума. Намерете си форум, където каруцарския език и псувните се толерират и се изявявайте там.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Проблем с босовете за дропа
« Отговор #8 -: Октомври 21, 2010, 10:45:20 pm »
Днес беше проверяван дропа на някои от лидерите , аз симулирах с боса на Офалия 39 ниво и дропа беше добър , според мен също има някакъв проблем  , защото за разлика от теста същия този бос (в бета) не се е отчитал така при мен през последния месец  ???