Автор Тема: Социално проучване.  (Прочетена 1259 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Shivers

  • Гост
Социално проучване.
« -: Октомври 16, 2010, 05:48:44 pm »
Здравейте искам сега да направя едно социално проучване "Как се убива пазител" Та днес щракнах на всеизвестното бутонче "Предизвикателство" и ми излезна пазител със броня - 5к, блок - 62, живот - 3к / така аз не претендирам да съм от най-добрите стрелци но как би трябвало да се победи такъв изрод със стрелец/мистик ? Затова предлагам 1 диамантче за първият стрелец/мистик 3кат.(с изключение на арбалетите защото те може да имат шанс) който покаже тук доклад от победа над Conina svqt - 3 (Не желая да навредя на човека не го познавам евала му за героя просто той ми попадна като пазител не съм обиден или по някакъв начин недоволен от неговата победа ... просто след преглед на резултатите от битката много се учудих как би трябвало стрелец с лък като мен да го победи :) ) - Моля отбележете че той въобще не е облечен перфектно има още много което да се иска и му давам рейтинг "Средно ниво-пазител"(представете си какво ще е ако е перфектен).
Пак казвам това няма за цел да навреди на човека аз си плащам ако някой ми даде пример че може да стане това чудо и как да се усъвършенствам.

Цел на проучването : Победа над пазител от стрелец/мистик(с изключение на арбалет).:

1.Медал първо място получава първият от горепосочените индивиди покаже доклад от предизвикатество с горепосочения пазител. - парична награда 1 диамант.
2.Награда второ място се получва от точно Стрелец/Лък с такъв доклад - парична награда 1 диамант.
(при постване едновременно на първи доклад от Стрелец/Лък се сумират наградите и получава 2 диаманта.)

Disclaimer (Всички лица имена и титли горепосочени са съвсем случайни . Всеки приел това социално проучване носи отговорност за собствените си действия. ) :)

Продължителност на офертата до понеделник.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Социално проучване.
« Отговор #1 -: Октомври 16, 2010, 06:30:47 pm »
стрелеца преглъща загубата и се ориентира към мистик или себеподобен  :D

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Социално проучване.
« Отговор #2 -: Октомври 16, 2010, 08:48:04 pm »
стрелеца преглъща загубата и се ориентира към мистик или себеподобен  :D

Подобни се разтварят във подобни.

Това се учи по химия в някой клас, не помня кой точно. Теорията среща практиката в случая с бирата и ракията. По ирония на съдбата, изключение прави отново руската школа, излязла преди много време и с постулата "Водка без пива- деньги на ветер". Извинявам се на Shivers, че с нищо не допринасям към самата тема, но въпреки всичко намирам коментара си за напълно градивен и подкрепящ казаното от LCF.

Неактивен LordAleks

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +10/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Социално проучване.
« Отговор #3 -: Октомври 19, 2010, 10:47:57 pm »
Казвам веднага ЛЪК (+1 обсег - мин - макс)-без залп с много точност и сила(над 100) ще го смажеш
Можеш и дрехите си да съблечеш и пак ще го биеш
« Последна редакция: Октомври 19, 2010, 10:49:29 pm от LordAleks »