Автор Тема: Пазар  (Прочетена 3571 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pithtath

  • Гост
Пазар
« -: Ноември 21, 2010, 03:58:55 pm »
Предлагам да се въведе пазар за точки за действие. Не знам дали е предлагано досега. Мързи ме да търся. Всеки, който има вповече и не желае да ги употреби - на пазара. Принципът ще е същия както с предлагането на ресурс. Може да се въведе ограничение по категории и да се помисли за възможни злоупотреби с регистриране на акаунти само с тази цел.

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Пазар
« Отговор #1 -: Ноември 21, 2010, 04:50:36 pm »
Имам 100 точки действие в ацц 10 ниво.
Ако може да се направи, така че да не се злоупотребява, наистина ще е много добре.
За!
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Пазар
« Отговор #2 -: Ноември 21, 2010, 06:04:54 pm »
страшна глупост pith, евала, чукни 1 минус че няма какво да ти обяснявам за баланса а би трябвало ти да си по-наясно  *hmm*
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=11509.msg66984#msg66984

pithtath

  • Гост
Re:Пазар
« Отговор #3 -: Ноември 22, 2010, 11:26:58 am »
Не е глупост, аз глупости не предлагам никога. Реално, ако помислиш, точките за действие са косвен израз на това, което ти виждаш като пазар в играта изобщо. Просто в случая ще става по-пряко.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Пазар
« Отговор #4 -: Ноември 22, 2010, 03:39:47 pm »
Който и да си излез веднага от профила на Пит >:( Пит, ако успееш да влезнеш, изтрии тази тема моля те!  8)

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пазар
« Отговор #5 -: Ноември 22, 2010, 09:23:26 pm »
Ако може да се продават точки за действие само от един акаунт( да се засичат по ИП) може и да е добра идея  *hihi*
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Пазар
« Отговор #6 -: Ноември 22, 2010, 09:43:38 pm »
Ако може да се продават точки за действие само от един акаунт( да се засичат по ИП) може и да е добра идея  *hihi*

Ами динамичните ип-та?
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Пазар
« Отговор #7 -: Ноември 22, 2010, 09:59:59 pm »
Склонен съм да подкрепя по една причина- играта ще стане по-динамична. Ако човек може да си продаде при определени условия част от точките за действие, няма да се чуди за какво да ги похарчи иначе (примерно К6 или дори К5- може и с битки да си ги оползотвориш, но това не е лесно; да копаеш за ресурси- може да те пребият на някой хълм; да майсториш- скъпо забавление).

Може да се ограничи по друг начин: да има брояч на точките за действие. И от 00:00 сървърно време до 23:59 броячът на акаунт Х да показва колко точки за действие са ползвани (за нов ден се рестартира). За всеки 26-К точки да можеш да продадеш по 1, като К е категорията и е позволено от трета нагоре. В 3-та: на всеки 8 деветата може да се продаде (2 на ден). В 4-та: на всеки 4, 5-тата може(4 на ден); в 5-та и 6-та (по изключение)- всяка трета точка е продаваема (осем на ден). Така, ако не друго, ще има допълнителна конкуренция на пазара за диаманти. Който иска допълнителни ходове- или с диаманти, или със злато (което тук си има диамантен еквивалент, но при една комисионна от 10% се "губи" злато, така че и екипът ще е на печалба от цялата работа).

П.П: Моят акаунт си е мой. А са го хакнали, а нечии опечалени близки ще ги дават във вечерната емисия на bTV!
« Последна редакция: Ноември 22, 2010, 10:01:48 pm от Sheremetev »

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пазар
« Отговор #8 -: Ноември 22, 2010, 10:04:25 pm »
Това според мен екипа изобщо няма и да го погледне..... ако си купуваме ходове от пазара платената опция къде опива ?  ;) :D
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Пазар
« Отговор #9 -: Ноември 22, 2010, 10:57:41 pm »
Същото е- дали ще си купиш 10 диаманта със злато, или ще продадеш няколко диаманта, за допълнително злато (с което освен предмети и т.н да си купиш и ходове). Еквивалентни понятия са в случая.

Отделно, какви ще са загубите от хората, които вместо 12 хода с диаманти си купуват 5-6 със злато? А приходите, от тези, които досега не са плащали за допълнителни ходове? Или ламите, които и след 24-те искат да купуват още? Все заминава злато (което си е почти същото като диаманти). Иначе- на времето защо направиха предметите да струват само злато? Защото там заминава и комисионна. А при диамантите- всичко е чисто. Така че ще спечелят, ако има "златна" алтернатива/допълнителна възможност за ходове.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Пазар
« Отговор #10 -: Ноември 23, 2010, 08:46:51 am »
Те ако нямаха нищо напротив да имаме по 100 хода на ден, и да "превъртим" играта за 1 месец, нямаше да ограничат покупката им до веднъж на 24ч ;)
Впрягайте се акаунтите с неизразходени точки в работа, и продавайте плодът на тази работа.
Ако професията не ви върви, а не искате да се биете с цел да се задържите по-дълго в дадена категория, това е друг въпрос. Мене отдавна ми се ще да има опция за бой без опит...

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Пазар
« Отговор #11 -: Ноември 23, 2010, 10:52:37 am »
Ми то за 1 месец хората от 50 до 59 станаха  :D Ако си купуваме и ходове от други акаунти  :o То ще стане мазало. Достатъчно е тези 24 хода за 10д. Тук става играта "ИГРА" не за можещите и искащите ,а за имащите. Не всеки може да се конкурира с екипировка.
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Baium

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 392
  • Karma: +104/-181
    • Профил
Re:Пазар
« Отговор #12 -: Ноември 23, 2010, 11:29:54 pm »
Ами преди време и аз си мислех за тази възможност, но като се замислих по- задълбочено си казах, че това е пълна глупост. Имам си аз 1 акаунт 40 ниво (например), който не го използвам и си "продавам" точките на моя. И какво става? Нивото ми е в кърпа вързано за 2-но по- малко време.
А и по тази логика трябва да пуснете много повече категории, защото ще се вдигат много по- лесно.  :)
Предложеният от Вас на аукциона Облеклото на паладина бе купен. Получихте 23750000 Злато.

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Пазар
« Отговор #13 -: Ноември 24, 2010, 12:04:22 am »
Ами преди време и аз си мислех за тази възможност, но като се замислих по- задълбочено си казах, че това е пълна глупост. Имам си аз 1 акаунт 40 ниво (например), който не го използвам и си "продавам" точките на моя. И какво става? Нивото ми е в кърпа вързано за 2-но по- малко време.
А и по тази логика трябва да пуснете много повече категории, защото ще се вдигат много по- лесно.  :)
eвала за мисленето
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Пазар
« Отговор #14 -: Ноември 24, 2010, 07:37:43 am »
За сметка на това ще се обличаш по-зле, за да си копуваш точки :)
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.