Автор Тема: Плячка след многостепенна  (Прочетена 898 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Плячка след многостепенна
« -: Декември 12, 2010, 04:07:49 pm »
12/12, Последна стъпка на многостепенна, радваш се че биеш боса макар и с една-две жертви. Анимацията свършва и ти си в предният пост ошамарен. Найс а!
Рядко отварям тема за каквото и да е, но това не е от днес и вече взе да ме дразни. На никои не му е приятно, сигурен съм!

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Плячка след многостепенна
« Отговор #1 -: Декември 12, 2010, 04:12:48 pm »
12/12, Последна стъпка на многостепенна, радваш се че биеш боса макар и с една-две жертви. Анимацията свършва и ти си в предният пост ошамарен. Найс а!
Рядко отварям тема за каквото и да е, но това не е от днес и вече взе да ме дразни. На никои не му е приятно, сигурен съм!
докато гледаш анимацията ти си вече в града и може да те нападат.всъщност след като натиснеш битка героят ти вече е в града,защото битката се състои за части от секундата.така че като натиснеш битка отваряй играта в друг прозорец разкарвай го от ничията земя и си гледай битката и подробния на спокойствие в първия прозорец ;)
zlatin98 свят 2

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Плячка след многостепенна
« Отговор #2 -: Декември 12, 2010, 04:31:26 pm »
 :D :'( :D :'( Да се смея ли. да плача ли  *hihi* Маи ми е слешно. Все тая, знам как става. Мерси за инфото, но пак не ми харесва. Затова е тази анимация и искам да я гледам в момента а не след 5 менюта. Иначе и старите доклади ми харесваха, може вместо анимация така да се визуализира последната битка. Едва ли  *hmm*