Автор Тема: О.А.  (Прочетена 2233 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kosiger

  • Гост
О.А.
« -: Ноември 14, 2010, 11:00:08 am »
привет.в последно време ми направи впечатление някой новости в OnlineArtillery.ето и какво имам предвид:

1.някой от замъците са много здрави ,защото е необходимо да ги ударя по 4,5,6 пъти и ако противника ми е абич да спечеля.
2.някой от противниците ми имат умение с 2 успешни иэстрели да ми разрушават замъка и съответно да печелят.
искам да ми обясните как и аз мога да печеля с 2 иэстрела и да си увелича ударната сила за да мога с 3 успешни попадения и аз да печеля.
но стига толкоз за похвалите,а и за един два малки проблемчета да поговориме:
постоянно ми насецва,заецва,засича,задържа,забавя и все такива работи.искам да попитам дали е от моя браузер или проблема е глобален.
изчистил съм си кеша.

и накрая искам да поздравя всички играчи които играят О.А. но си мислят че е игра на шах и играят за световната титла...................

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:О.А.
« Отговор #1 -: Ноември 14, 2010, 11:25:08 am »
Аз ти предлагам да се възползваш от новата опция- Орден на Руската Армия. Така, още в началото на играта, ще имаш право на три въздушни удара (два килима и една обемно-детонационна бомба), артобстрел и три рунда водене на безприцелен залпов огън (СМЕРЧ). Не само ще победиш противника си, ами ще разрушиш и замъците в още две игрови стаи без онези да разберат какво се случва. Орденът е достъпен за 50 диаманта на месец.

kosiger

  • Гост
Re:О.А.
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2010, 11:31:35 am »
Аз ти предлагам да се възползваш от новата опция- Орден на Руската Армия. Така, още в началото на играта, ще имаш право на три въздушни удара (два килима и една обемно-детонационна бомба), артобстрел и три рунда водене на безприцелен залпов огън (СМЕРЧ). Не само ще победиш противника си, ами ще разрушиш и замъците в още две игрови стаи без онези да разберат какво се случва. Орденът е достъпен за 50 диаманта на месец.

аз проблем с победите нямам и не съм писал че имам.проблема е там някъде на друго място а не при мен...а колкото до ордена който ми предлагаш вече от 1-2 месеца го използвам и мисля че е доста добър.мерси.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:О.А.
« Отговор #3 -: Ноември 14, 2010, 12:28:01 pm »
Цитат
1.някой от замъците са много здрави ,защото е необходимо да ги ударя по 4,5,6 пъти и ако противника ми е абич да спечеля.

2.някой от противниците ми имат умение с 2 успешни иэстрели да ми разрушават замъка и съответно да печелят.

За да победиш трябва да уцелиш замъка на противник точно три пъти , нито повече , нито по-малко, точно три пъти.

Въпросните 4,5,6 удара можеш да ги осъществиш, ако използваш клавиша "space bar", който ти дава възможност за извършване на безброй удари в рамките на един рунд , но реално играта зачита само и единствено едно точно попадение.

Понякога ,при използването на този трик( защото това е типичен начин да манипулираш играта и да имаш нечестно превъзходство върху своя противник) , се случва да ти зачете повече от едно попадение, но искам да отбележа ,че това се случва много много рядко, не и без любезното съдействие на така наречения - "lag".

Цитат
постоянно ми насецва,заецва,засича,задържа,забавя и все такива работи.искам да попитам дали е от моя браузер или проблема е глобален.
изчистил съм си кеша.

Преди около месец имах подобен проблем , който разреших като преинсталирах Adobe Flash Player-a си и в момента играта "върви" гладко, с изключение на изчакването между отделните рундове, което смятам е в следствие на скоростта на интернет връзката на някои от противниците ми.

Имайки предвид, че в играта се изправяш срещу противници от целия свят е нормално да има подобни забавания/засичания.

The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

kosiger

  • Гост
Re:О.А.
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2010, 01:35:21 pm »
За да победиш трябва да уцелиш замъка на противник точно три пъти , нито повече , нито по-малко, точно три пъти.

Въпросните 4,5,6 удара можеш да ги осъществиш, ако използваш клавиша "space bar", който ти дава възможност за извършване на безброй удари в рамките на един рунд , но реално играта зачита само и единствено едно точно попадение.

Понякога ,при използването на този трик( защото това е типичен начин да манипулираш играта и да имаш нечестно превъзходство върху своя противник) , се случва да ти зачете повече от едно попадение, но искам да отбележа ,че това се случва много много рядко, не и без любезното съдействие на така наречения - "lag".

Преди около месец имах подобен проблем , който разреших като преинсталирах Adobe Flash Player-a си и в момента играта "върви" гладко, с изключение на изчакването между отделните рундове, което смятам е в следствие на скоростта на интернет връзката на някои от противниците ми.

Имайки предвид, че в играта се изправяш срещу противници от целия свят е нормално да има подобни забавания/засичания.





за да разбереш какво искам да кажа ти давам пример
тук вече съм го ударил точно 3 пъти в замъка както ми обясняваш  ,което е видно от белия флаг на противника,но не ми е отчело 3 попадение.след което противника ми вкарва успешен иэстрел и резултата става 1-2 за мен и отново трябва да стрелям и съответно да стане 4 точен иэстрел в замъка му.

впрочем имам над 7000 победи в играта та са ми ясни правилата и колко пъти трябва да уцеля противника :P
« Последна редакция: Ноември 14, 2010, 01:36:58 pm от kosiger »

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:О.А.
« Отговор #5 -: Ноември 14, 2010, 01:44:15 pm »
Нали това се опитвам да ти обясня.Мога още в първи рунд да му срутя замъка до бял флаг, но въпреки това пак ще ми изписва едно попадение.

Трябва да го уцелиш 3-пъти в три различни рунда :P
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:О.А.
« Отговор #6 -: Ноември 14, 2010, 05:31:24 pm »
на мен ми се случва много често тоя проблем...
може би по причината че се ровя в нета докато играя артилерия и като погледна вече остават някви 1-2 сек докато не ми изтече времето, правя удара си, но когато удря замъка на противника времето вече ми е изтекло и не ми зачита удара :)
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

kosiger

  • Гост
Re:О.А.
« Отговор #7 -: Декември 07, 2010, 02:27:27 pm »
някой може ли да обясни как мога да си кача аватар в ОА че незнам :'(

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Re:О.А.
« Отговор #8 -: Декември 12, 2010, 08:25:15 pm »
Аз ти предлагам да се възползваш от новата опция- Орден на Руската Армия. Така, още в началото на играта, ще имаш право на три въздушни удара (два килима и една обемно-детонационна бомба), артобстрел и три рунда водене на безприцелен залпов огън (СМЕРЧ). Не само ще победиш противника си, ами ще разрушиш и замъците в още две игрови стаи без онези да разберат какво се случва. Орденът е достъпен за 50 диаманта на месец.

Коментарът ти е много духовит и забавен, обаче точно в случая иронията е неуместен похват. Описаният от @kosiger проблем съществува и според мен е свързан с някакви грешки в синхронизацията на времето при тебе и при другия играч. Случвало ми се е замък, който съм ударил 3 пъти да продължава да ме стреля (явно поне един от ударите ми не е бил отчетен). Да са ме сваляли с 2 удара не мога да си спомня, но също звучи доста логично на фона на вече описания бъг.

kosiger

  • Гост
Re:О.А.
« Отговор #9 -: Декември 14, 2010, 06:38:53 pm »
някой може ли да обясни как мога да си кача аватар в ОА че незнам :'(

никой ли незнае как се добавя аватар в таз игра бре.кажете.