Автор Тема: Проклятие на мрака  (Прочетена 2284 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stanyo69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +75/-310
    • Профил
Проклятие на мрака
« -: Декември 21, 2010, 09:02:39 pm »
Въпроса ми е следният, имам развито проклятие на мрака 3 което би трябвало да сваля всички умения на противниковата група с 1, атакувам друг тъмен мистик в зона, правя му проклятие на мрака и би трябвало негово проклятие да стане 2 и да не засегне всички членове на групата ми но според визуализацията ги засяга, това бъг ли е или грешка във визуализацията ?
« Последна редакция: Декември 21, 2010, 09:04:46 pm от stanyo69 »

Неактивен stanyo69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +75/-310
    • Профил
Re:Проклятие на мрака
« Отговор #1 -: Декември 21, 2010, 09:30:24 pm »
Ето и доклад от следваща такава битка :

stanyo69 използва умението Проклятие на мрака и понижава всички умения на Haho с 1.
stanyo69 използва умението Проклятие на мрака и понижава всички умения на Merc с 1.
stanyo69 използва умението Проклятие на мрака и понижава всички умения на Merc с 1.
stanyo69 използва умението Проклятие на мрака и понижава всички умения на Merc с 1.
stanyo69 използва умението Проклятие на мрака и понижава всички умения на Merc с 1.
stanyo69 използва умението Проклятие на мрака и понижава всички умения на Merc с 1.
stanyo69 опитва да използва умението Вцепеняване.
Вцепеняване се провали. 37/24
stanyo69 благослови с Вътрешен дух stanyo69 за 4576 точки и сега той има 10296 Здраве.
stanyo69 използва умението Замъгляване върху Merc, намалявайки Точността му с 50.
stanyo69 използва умението Замъгляване върху Merc, намалявайки Точността му с 50.
stanyo69 използва умението Замъгляване върху Merc, намалявайки Точността му с 50.
stanyo69 използва умението Замъгляване върху Merc, намалявайки Точността му с 50.
stanyo69 използва умението Замъгляване върху Haho, намалявайки Точността му с 50.
stanyo69 използва умението Замъгляване върху Merc, намалявайки Точността му с 50.
stanyo69 използва умението Отровен облак върху Haho, намалявайки Ловкостта му с 50.
stanyo69 използва умението Отровен облак върху Merc, намалявайки Ловкостта му с 50.
stanyo69 използва умението Отровен облак върху Merc, намалявайки Ловкостта му с 50.
stanyo69 използва умението Отровен облак върху Merc, намалявайки Ловкостта му с 50.
stanyo69 използва умението Отровен облак върху Merc, намалявайки Ловкостта му с 50.
stanyo69 използва умението Отровен облак върху Merc, намалявайки Ловкостта му с 50.
stanyo69 използва умението Слабост върху Merc, намалявайки силата му с 50.
stanyo69 използва умението Слабост върху Merc, намалявайки силата му с 50.
stanyo69 използва умението Слабост върху Merc, намалявайки силата му с 50.
stanyo69 използва умението Слабост върху Merc, намалявайки силата му с 50.
stanyo69 използва умението Слабост върху Merc, намалявайки силата му с 50.
stanyo69 използва умението Слабост върху Haho, намалявайки силата му с 50.
Haho използва умението Проклятие на мрака и понижава всички умения на stanyo69 с 1.
Haho използва умението Проклятие на мрака и понижава всички умения на ASGARD с 1.
Haho използва умението Проклятие на мрака и понижава всички умения на THOR с 1.
Haho използва умението Проклятие на мрака и понижава всички умения на FREYA с 1.
Haho използва умението Проклятие на мрака и понижава всички умения на FENRIR с 1.
Haho използва умението Проклятие на мрака и понижава всички умения на HEL с 1.


Както се вижда проклина цялата моя група а не би трябвало да е така

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Проклятие на мрака
« Отговор #2 -: Декември 21, 2010, 09:33:26 pm »
Могат да бъдат прокълнати няколко противника *hihi*

Така си искарах 6-ца на последния въпрос:
На колко въпроса отговрихте правилно според вас? Ако отговорите и на този ще получите 1/2  в плюс към оценката

Отговорът ми бе: На няколко!
Това може да бъдат от 2 до всички ;) Мился си ,че и тук е така *hihi*

Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен stanyo69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +75/-310
    • Профил
Re:Проклятие на мрака
« Отговор #3 -: Декември 21, 2010, 09:37:20 pm »
Няколко не значи всички втора поредна битка шанса това да стане е мнооого малък, това се отнася и за божествената благословия и при нея същата работа пак вдига на всички членове на противника нищо че я свалям с 1

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Проклятие на мрака
« Отговор #4 -: Декември 21, 2010, 09:39:47 pm »
Ми аз си споделям с теб - гледам да те успокоя  *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Shivers

  • Гост
Re:Проклятие на мрака
« Отговор #5 -: Декември 21, 2010, 09:41:11 pm »
Нищо че в доклада пише че ти си го проклял първи . Всъщност се проклинате едновременно или благословявате съответно и ефектите от това ще започнат от следващият рунд.Нямам мистик такаче може и да греша за това умение :)

pithtath

  • Гост
Re:Проклятие на мрака
« Отговор #6 -: Декември 21, 2010, 10:17:58 pm »
Shivers е прав. Така и трябва да бъде.

Неактивен stanyo69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +75/-310
    • Профил
Re:Проклятие на мрака
« Отговор #7 -: Декември 21, 2010, 10:23:35 pm »
значи в тоя случай играта е тотално объркана, защо тогава като се бия срещу пазител той си качва 20 % а не 24 %?
защо после в следващите рундове не ме проклина с други проклятия на макс ?
нещо не ви излизат сметките ако искате целия доклад ще сложа

Kilgor

  • Гост
Re:Проклятие на мрака
« Отговор #8 -: Декември 21, 2010, 10:47:54 pm »
Нищо че в доклада пише че ти си го проклял първи . Всъщност се проклинате едновременно или благословявате съответно и ефектите от това ще започнат от следващият рунд.Нямам мистик такаче може и да греша за това умение :)

Едновременно ама друг път. Като проклинаш пазител, Лидерството му защо е 20% , а не 24% ? Ако са едновременно следва и неговото да е на макс. Също и вътрешния дух на противниковия мистик е 60%, а не 80% и това е в полза на нападащия.

Shivers

  • Гост
Re:Проклятие на мрака
« Отговор #9 -: Декември 21, 2010, 10:54:48 pm »
Поради самото умение. Как предлагаш да се решава кой пръв ще прокълне другия ? Хората са решили че е най удачно едновременно да се прилагат защото умението влиза в конфликт със същото умение от друг герой . Иначе ще ревеш че нее честно някой секи път първи на теб да ти го свали и ти да не можеш да ги прокълнеш всичките как ти се струва ?

Kilgor

  • Гост
Re:Проклятие на мрака
« Отговор #10 -: Декември 21, 2010, 11:03:21 pm »
Поради самото умение. Как предлагаш да се решава кой пръв ще прокълне другия ? Хората са решили че е най удачно едновременно да се прилагат защото умението влиза в конфликт със същото умение от друг герой . Иначе ще ревеш че нее честно някой секи път първи на теб да ти го свали и ти да не можеш да ги прокълнеш всичките как ти се струва ?

То си е така. Когато ме напада тъмен мистик ми сваля вътрешния дух на 60%, докато неговия си е на 80%. Нападащия пръв си прави магариите , а за нападнатия е каквото остане от неговите умения. Винаги е било така и нищо не се прилага едновременно. Не зная  кои хора са ти казали че така са решили.

Shivers

  • Гост
Re:Проклятие на мрака
« Отговор #11 -: Декември 21, 2010, 11:05:02 pm »
Хммм това ми се струва че не трябва да е така ...

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Проклятие на мрака
« Отговор #12 -: Декември 21, 2010, 11:19:21 pm »
Нормално е нападащия да има предимство. Елемент на изненадата и тн. Иначе 2 черни нинджи ще се бият докато се изморят

Shivers

  • Гост
Re:Проклятие на мрака
« Отговор #13 -: Декември 21, 2010, 11:33:20 pm »
Така щеше да бъде ако терминът Елемент на изненадата съществуваше в тая игра... Никой друг клас няма превес над някой защото е нападател ... а пък мистик срещу мистик това да е фактор ... просто не ми се вижда логично и балансирано при положение че този ефект го няма никъде другаде а че мистик с мистик обикновенно си се трепат докато и двамате не се изморят няма спор :)