Автор Тема: за играта с един или повече акаунта  (Прочетена 1867 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Здравейте!
Може и да ви позабавлявам с въпроса си, но от известно време ме вълнува...
Във форума виждам доста често играчи да споменават "другите" си акаунти. Разбирам, че това не е против правилата.
Конкретно ме интересува има ли някакви ограничения за взаимодействия между акаунтите на един и същ играч и ако да - какви са.
Въобще малко яснота по въпроса :)
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:за играта с един или повече акаунта
« Отговор #1 -: Юли 14, 2009, 03:44:49 pm »
Това мисля си е актуално още .
Мултиакаунтерството тук не е забранено... Обмисляхме вариант да може с един акаунт да могат да се правят по 3-5 героя, но реално е безсмислено усилие, при положение, че е толкова лесно да се регистрират нови акаунти... така че ако някои иска да види как се играе с всеки един клас, може да го направи.

Оставям вратичка, че ако се появи някаква схема, която заплашва баланса ще се вземат мерки, но като цяло в момента е твърде рано да се преценят такива неща.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:за играта с един или повече акаунта
« Отговор #2 -: Юли 14, 2009, 03:50:03 pm »
да добява и аз още нещо отивам двата героя на арената да се сбият единия е главния другия го прави само да налива злато в главния герой... това не е ли дисбаланс пак?

Kilgor

  • Гост
Re:за играта с един или повече акаунта
« Отговор #3 -: Юли 14, 2009, 03:58:25 pm »
да добява и аз още нещо отивам двата героя на арената да се сбият единия е главния другия го прави само да налива злато в главния герой... това не е ли дисбаланс пак?

Tи злато може да преливаш и чрез аукциона.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:за играта с един или повече акаунта
« Отговор #4 -: Юли 14, 2009, 04:43:14 pm »
За да събере това злато, трбва да се играе и с втория герой все пак. Ако ограничат битките между герои на арената да са само в диапазони до 5 нива, тогава няма да можеш.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:за играта с един или повече акаунта
« Отговор #5 -: Юли 14, 2009, 06:22:57 pm »
Ужасно е да играеш с няколко акаунта ! Мен  ми се налага поради факта че е летен сезон и постоянно някой съюзник е в почивка, да не говорим че досега 4 акаунта съм играла напълно сама до ниво 20 (освен моя и на приятеля ми) и мога да кажа че е побъркващо (поне за мен). Дори и да носи някакви облаги факта че тези акаунти после помагат с ресурси, времето което влагаш в тях за мен поне не си струва...

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:за играта с един или повече акаунта
« Отговор #6 -: Юли 14, 2009, 07:29:42 pm »
Два са достатъчни, стига да е с цел да провериш как се представя друг клас герои. Но, ако го няма любоитството и угояваш един герой колкото да ти сече дърва после, става малко скучно наистина. По-добре помоли някого от гилдията- ако не друго, поне ще завържете някакъв разговор и пак ще е по-интересно, отколкото сам да поддържаш два-три героя за наливане на един основен.

И понеже няма как да внесеш смут в света на играта (освен ако не се натъкнеш на някакъв бъг, изискващ няколко акаунта), толерантността на екипа към "мултита" (може да са роднини или съквартиранти и да играят заедно тук) е оправдана.
« Последна редакция: Юли 14, 2009, 07:33:02 pm от Sheremetev »

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:за играта с един или повече акаунта
« Отговор #7 -: Юли 14, 2009, 07:55:48 pm »
 Аз не мога да разбера какво толкова се дискутират тези акаунти. Например в един LineAge - една толкова сериозна игра можеш да правиш няколко героя от един акаунт. От един акаунт защото ако си в платен сървър да можеш да си развиваш героите от този акаунт. Не виждам с какво би се нарушил баланса на играта от това.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:за играта с един или повече акаунта
« Отговор #8 -: Юли 14, 2009, 08:54:43 pm »
темата не е, за да дискутираме дали е правилно или не
исках да знам, дали е по правилата и ако има някакви ограничения - какви точно са
това, което ми е ясно до момента е, че явно колкото повече, толкова повече (Мечо Пух)
а дали е целесъобразно, скучно и колко време отнема - също е отделна тема :)
благодаря на тези, които се включиха с мнения, ще оставя темата отворена за коментари - надявам се без излишен спам
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух