Автор Тема: Споделете опита си за трупане на опит  (Прочетена 3503 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен iceTo0o

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 220
  • Karma: +9/-94
  • БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!
    • Профил
Някой да ми каже след като качих 10 ниво къде мога да отида и да се бия за максимум ОПИТ ???
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:???
« Отговор #1 -: Май 22, 2009, 10:08:25 pm »
Земята на Харода - Чудните планини...
Успех ;)
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:???
« Отговор #2 -: Май 22, 2009, 10:21:30 pm »
В чудните планини левъл 10 просто може да умре по 1001 начина!
И пишете смислени заглавия. ( позволих си да го поправя )
« Последна редакция: Май 22, 2009, 10:24:28 pm от prob4o »

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:???
« Отговор #3 -: Май 22, 2009, 10:23:26 pm »
дай си акаунта и паролата - ще го направя вместо теб ... щом ти не можеш ...  ;D

Някой да ми каже след като качих 10 ниво къде мога да отида и да се бия за максимум ОПИТ ???

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Споделете опита си за трупане на опит
« Отговор #4 -: Май 22, 2009, 10:33:24 pm »
Зависи какъв тип герой имаш :) Ако си стрелец ще ти е по лесно срещу животни. Съветвам те да опиташ Езерото на сълзите във Фаролин, но след като си намериш екипировка категория 2, поне добро оръжие.

Земята на Харода - Чудните планини...
Успех ;)

Самоубийци всякакви  ;D

Неактивен iceTo0o

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 220
  • Karma: +9/-94
  • БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!
    • Профил
Re:Споделете опита си за трупане на опит
« Отговор #5 -: Май 23, 2009, 04:21:14 pm »
поне като ми преименувате темите ми пишете едно лично а не да се чуда къде е темата
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Споделете опита си за трупане на опит
« Отговор #6 -: Юни 05, 2009, 02:32:43 am »
Зависи какъв тип герой имаш :) Ако си стрелец ще ти е по лесно срещу животни. Съветвам те да опиташ Езерото на сълзите във Фаролин, но след като си намериш екипировка категория 2, поне добро оръжие.

Самоубийци всякакви  ;D
Мда, "чудните планини" само като видя ниво 17-19 и няма да стъпя там преди 15-то :) Но мен в това скапано езеро от 5 пъти 2 пъти ме одавиха :) И то един път бия глигани с максимално ниво за там, втори път падам от същите глигани с минимално ниво, а винаги ходя с пълна кръв но както и да е... Не ме кефи това езеро, определено :) Може би защото съм боец...

След 10-то препоръчвам "Вечният сън", също в земята на Харода. Още повече че там са по 5 битки с едно ходене, като в пукнатината и няма да губиш и време. Но по същия начин ако не си добре облечен и там ще те размажат на поседната 5-та битка, аз рискувах и ми се размина първия път на магия :) След това още 10-тина пъти, ако не и повече и така и не са ме убивали там, вече съм 12-то дори и чуствам че трябва да си намеря някъде където вдигам повече, но така и не мога да се сдобия с хубаво оръжие, млатя ги с "Меден боен чук" за сега...

Някой ако може да ми каже по добро оръжие от втора категория и рецептата му да е достъпна все пак... И как да разбирам кои са местностите с повече от една битка на куп, преди да съм ги посетил?

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Споделете опита си за трупане на опит
« Отговор #7 -: Юни 05, 2009, 08:31:48 am »
Мда, "чудните планини" само като видя ниво 17-19 и няма да стъпя там преди 15-то :) Но мен в това скапано езеро от 5 пъти 2 пъти ме одавиха :) И то един път бия глигани с максимално ниво за там, втори път падам от същите глигани с минимално ниво, а винаги ходя с пълна кръв но както и да е... Не ме кефи това езеро, определено :) Може би защото съм боец...

След 10-то препоръчвам "Вечният сън", също в земята на Харода. Още повече че там са по 5 битки с едно ходене, като в пукнатината и няма да губиш и време. Но по същия начин ако не си добре облечен и там ще те размажат на поседната 5-та битка, аз рискувах и ми се размина първия път на магия :) След това още 10-тина пъти, ако не и повече и така и не са ме убивали там, вече съм 12-то дори и чуствам че трябва да си намеря някъде където вдигам повече, но така и не мога да се сдобия с хубаво оръжие, млатя ги с "Меден боен чук" за сега...

Някой ако може да ми каже по добро оръжие от втора категория и рецептата му да е достъпна все пак... И как да разбирам кои са местностите с повече от една битка на куп, преди да съм ги посетил?

За оръжие можем да си говорим в новата ти тема, а местностите можеш да видиш от списъка който съм направила. 

Тема: Многоетапни бойни зони, там са описани битките.