Автор Тема: Къде да се бия ?  (Прочетена 2194 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vodkata1

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Къде да се бия ?
« -: Януари 08, 2011, 05:38:53 pm »
Здравейте,имам един въпрос,но не знам дали е за тези тема.
Приех приключение да убия 15 врагове в свободната земя,но колкото и да обикалям свободната земя и да се бия,играта не ми го отчита.
Благодаря за разбирането .
Поздрави :)На лов

- Както може би знаете, Рода Сонория е заинтересован да възстанови Прохода - започва Кърк, внимателно наблюдавайки ноктите си.
- Този Проход е бил унищожен от катаклизъм преди векове и нашият Суверен щедро финансира реставрацията му. Но инженерният екип, който работи там, постоянно се оплаква от растящите нападения от зверове. Строителите заявяват, че няма да продължат да работят, докато безопасността им не бъде гарантирана. Според разузнаването причината за тези нападения трябва да се търси в разположената на югозапад савана, наречена Свободната земя. Ако приемете задачата, отправете се натам и... направете така, че зверовете да не притесняват строителите никога повече.

Задача: Убий 15 врагове в Свободната земя. tova e tsqlata zada4a tsqlata svobodna zemq obikolih i ni6to ne mi e ot4ela
« Последна редакция: Януари 09, 2011, 04:29:54 pm от vodkata1 »

Shivers

  • Гост
Re:Нови Правила Приключения ?
« Отговор #1 -: Януари 08, 2011, 06:30:16 pm »
Дай по-подробно точно какво ти е приключението и какво ти изисква задачата да можем да помогнем. :)

Неактивен vodkata1

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нови Правила Приключения ?
« Отговор #2 -: Януари 10, 2011, 08:11:16 pm »
Здравейте,имам един въпрос,но не знам дали е за тези тема.
Приех приключение да убия 15 врагове в свободната земя,но колкото и да обикалям свободната земя и да се бия,играта не ми го отчита.
Благодаря за разбирането .
Поздрави SmileyНа лов

- Както може би знаете, Рода Сонория е заинтересован да възстанови Прохода - започва Кърк, внимателно наблюдавайки ноктите си.
- Този Проход е бил унищожен от катаклизъм преди векове и нашият Суверен щедро финансира реставрацията му. Но инженерният екип, който работи там, постоянно се оплаква от растящите нападения от зверове. Строителите заявяват, че няма да продължат да работят, докато безопасността им не бъде гарантирана. Според разузнаването причината за тези нападения трябва да се търси в разположената на югозапад савана, наречена Свободната земя. Ако приемете задачата, отправете се натам и... направете така, че зверовете да не притесняват строителите никога повече.

Задача: Убий 15 врагове в Свободната земя. Това е цялата задача.цялата свободна земя съм обиколил,но нищо не ми е отчела играта.
Ще може ли малко помощ относно задачата .

Shivers

  • Гост
Re:Нови Правила Приключения ?
« Отговор #3 -: Януари 10, 2011, 08:25:27 pm »
Свободната земя е Зона във провинцията Сонория. Там трябва да ги убиеш тези 15 гада. Ако там се биеш увери се че всъщност си приел тази стъпка от приключението. Ако след като си се уверил че се биеш на правилното място и че си приел приключението но още не ти ги отчите пиши във "Докладване на проблеми". На снимката съм показал къде се намира зоната в която трябва да се биеш. :)




Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Къде да се бия ?
« Отговор #4 -: Януари 18, 2011, 09:17:42 am »
Така е...
Като не се четат текстовете на самите задачи, а само задачите... Младежта я мързи, какво да се прави.
И понеже я мързи да чете... Губи 5 пъти повече време в обикаляне.
:)
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Къде да се бия ?
« Отговор #5 -: Януари 18, 2011, 09:36:41 am »
Е поне гори някоя и друга калория с това обикаляне:)
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits