Автор Тема: битка за замък  (Прочетена 7969 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен imperatora

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:битка за замък
« Отговор #30 -: Януари 18, 2011, 08:23:33 pm »
Не не става въпрос на нощната а за дневната битка, уточнете си битките и ги погледнете преди да говорите наизуст, има си хора които ще проверят случая
а за предложенията си има специален раздел, само че ако такова предложение бъде пуснато веднага ще предложа и друго, да се премахне разликата от 1 час за пускането на втора атака към един и същи замък - така де като искате да е гарга, то поне да бъде и рошава :))
Зарад тия атаки имаше бъгове нали точно с 2 атаки снощи се опитахте да бъгнете играта,но ги отмениха!За осъществяването на 2-ра атака се иска доста точки на героите сигурен съм,че доста е трудно за да има всеки един от вас толкова!12+12=24 за 2-те атаки отделно кой как къде с кого се е бил не знам.
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 08:28:34 pm от imperatora »

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
Re:битка за замък
« Отговор #31 -: Януари 18, 2011, 08:34:51 pm »
Зарад тия атаки имаше бъгове нали точно с 2 атаки снощи се опитахте да бъгнете играта,но ги отмениха!За осъществяването на 2-ра атака се иска доста точки на героите сигурен съм,че доста е трудно за да има всеки един от вас толкова!12+12=24 за 2-те атаки отделно кой как къде с кого се е бил не знам.
Ти явно си експерт в играта, за съжаление никой не ти е искал експертното мнение  ;D ;D ;D
24 хода = 10 диаманта = излишно убийство и напъване на нервните ти клетки  ;D

Неактивен imperatora

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:битка за замък
« Отговор #32 -: Януари 18, 2011, 08:46:29 pm »
Ти явно си експерт в играта, за съжаление никой не ти е искал експертното мнение  ;D ;D ;D
24 хода = 10 диаманта = излишно убийство и напъване на нервните ти клетки  ;D
2-рата атака я карахте по енерция и сигурно е на pith идеята *hmm*


Яяя Пробчо! *hmm*

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:битка за замък
« Отговор #33 -: Януари 18, 2011, 09:03:18 pm »
Яяя Пробчо! *hmm*
*WASSUP*

 *offtopic*Остава ден до изтичане на наказанието на основния ви акаунт.
Този отива в историята. Ако се появите със следващ, ще ви отстраня окончателно от форума.
Освен проксите, ще трябва да си промените и стила, за да не ви познаем.

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re:битка за замък
« Отговор #34 -: Януари 18, 2011, 09:19:35 pm »
За тези, които не са влезли в битка съм забелязал ако си пратил героя към посна, НО не си вслязал в акаунта след като е ПРИСТИГНАЛ във поста в битка не го включва.
nickname Assailant свят 2

pithtath

  • Гост
Re:битка за замък
« Отговор #35 -: Януари 18, 2011, 09:30:32 pm »
Много сте изписали, за малко да ме домързи да изчета всичко.
Аз в дневната атака не видях кога умира героят kadet, но може и да не съм внимавал. А към всички останали - няма как идея на гилдия Мрачните за нападение да е моя идея за нападение. Никога не бих си позволил това. Не ме влече.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:битка за замък
« Отговор #36 -: Януари 18, 2011, 09:32:09 pm »
За тези, които не са влезли в битка съм забелязал ако си пратил героя към посна, НО не си вслязал в акаунта след като е ПРИСТИГНАЛ във поста в битка не го включва.
Ето това ще да е! Първият път го пратих към поста и излезнах. вторият път обаче бях вътре и броях геройте. Ето това да се провери.

Неактивен pro_pain

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 180
  • Karma: +20/-53
    • Профил
Re:битка за замък
« Отговор #37 -: Януари 18, 2011, 10:16:30 pm »
Тео най - вероятно кадет е минал през кръчмата и не е стигнал до поста :)) незнам защо само на нас се случват такива глупости :)))) явно бъговете ги превличаме ..... Дано поне всичко да е добре след като екипа разгледа проблема ... и да не се случва на никой това  .. Незабравяйте че всички играем играта за да се забавляваме , а не да си вдигаме нервите!

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:битка за замък
« Отговор #38 -: Януари 18, 2011, 10:24:45 pm »
За тези, които не са влезли в битка съм забелязал ако си пратил героя към посна, НО не си вслязал в акаунта след като е ПРИСТИГНАЛ във поста в битка не го включва.
Ще се пробва !
Други идеи или наблюдения по този проблем на лични.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:битка за замък
« Отговор #39 -: Януари 19, 2011, 07:26:10 pm »
   Ако героят бъде изпратен към пост/замък за битка , НО ЗАТВОРИТЕ БРАУЗЕРА или излезете от играта преди да е пристигнал , този герой не участва в битката - това е тествано днес !
   Поне докато не се намери решение на този проблем съветвам всички участващи в битки да изчакват пристигането на героя на съответното място.