Автор Тема: да пак за докладване обидно и неработещо бутонче  (Прочетена 2040 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
2011-02-02 16:52:29 , bogka    [Отговор]                [Затваряне]  
АБЕ ТИ ЗА КЪВ СА ИМАШ БЕ МАРЛЯЧ... ГНУСЕН ПЕДЕРУГА ТАКЪВ, ЗАРАДИ ТЕБЕ НЕ МОГА СИ МИНА ПРИКЛЮЧЕНИЕТО БЕ МУХАЛ НЕЩАСТЕН, ДОЛЕН ЛАЙНАРЕНО, КО АТАКУВАШ ПО-СЛАБИ Е ПУТКО МЪРШАВА, ПЕДЕРАС СМОТАН, ЩИ ЕБА НОМЕРАТА ЕЙ ЛАЙНЕНЦЕ ГНУСНО, МРИ В ЛАЙНА БЕ КЕЛЕШ ПРОТИВЯГА СМОТАНА, АТАКУВАЙ МЕ ОЩЕ 1 ПЪТ И ПРОСТО НЕ ЗНАМ КВИ ДУМИ ЩЕ ЧУЙ, ХУЙ СПЛЕСКАН... ЩИ ЕБА ПУТКАТА МАЙНА ... !!!!==============  а   сега да ви запитам пак господа админи, днес пак писах за тоя герой bogka, но темата ми бе истрита и тая може да истриете, но вс ден вече ще ви пиша докато не ви задреме накрая , кво прайм с това ботонче за докладване на обидно , какво следва да е наказанието за такива играчи. да попитам вас ако някой така ви обижда=ще му блокирате ац най вероятно. но за играещите , ич ви и не дреме. важно е да има постъпление на пари ААА, ВЗЕМЕТЕ И почнете да си вършите работата най после
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:да пак за докладване обидно и неработещо бутонче
« Отговор #1 -: Февруари 03, 2011, 01:36:13 pm »
2011-02-03 09:56:50 , bogka    [Отговор]                [Затваряне]   
АБЕ ЛАЙНАР, ТИ НЯМА ЛИ ДА ПРЕСТАНЕШ НАЙ-СЕТНЕ БЕ КЕЛЕМЕ, ЩИ ЕБА ПУТКАТА МАЙНА НАКРАЯ... ЕЕЕЕ МНОГО МЕ ЯДОСВАШ, ОСТАВИ МЕ НАМИРА АКО НЕ ИСКАШ ДА СЛУШАШ ПСУВНИ И РУГАТНИ ... ПИСНА МИ ОТ ТЕБЕ И ЩА ХРАНЯ МНОГО АКО МЕ ПРЕТРЕПИШ ОЩЕ 1 ПЪТ!!! ЩОТОТ МИ УМРАЗНАЛО ОТ ПИШЛЕМЕТА КАТО ТЕБЕ !!!!====== това е пак от същия герой и е от тая сутрин , . и вийдам нехаиството което екипа проявява. макар аз  да не псувам. нервите ми няма да издържат и така цветисто ще се изразя спрямо личностите работещи по тая игра. вс си има граници  , а тоя трябва да се накаже. и аз губя битки и мен мн герой ме бият, НО   НЕ  им пиша на лично да ги благославям. но виждам, че обидите и псувните са разрешени и се толерират от екипа. е то др не остава= нещо което не е забранено ще се прави . щом псуват явно трябва и аз да почвам така
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:да пак за докладване обидно и неработещо бутонче
« Отговор #2 -: Февруари 03, 2011, 05:50:29 pm »
Докладвали ли сте въпросното съобщение?
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:да пак за докладване обидно и неработещо б
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2011, 12:16:21 am »
 да всички съобщения, някой от тях си ги копирвам и записвам, сега ще добавя и още 1-но друго  испратен0 ми на лично тук в форума . ето===bogka
Категория 3
***
Karma: +26/-61
  • [-]

Неактивен Неактивен

Изтрито......



« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 09:17:32 am от elektroto »
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:да пак за докладване обидно и неработещо бутонче
« Отговор #4 -: Февруари 04, 2011, 09:19:50 am »
Ако продължите да пишете(копирате) такива съобщения ще получите вие бан.А относно съобщенията, то всичко което трябва да направите е да докладвате съобщението за обидно.
НЕ ТУК.
В ИГРАТА.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:да пак за докладване обидно и неработещо бутонче
« Отговор #5 -: Февруари 04, 2011, 11:12:06 am »
и за какво ще ми сложиш бан, защото не мога да търпя обиди, а ако теб те напсувам в играта, оправи си бутончето. от него няма никаква полза. и ква работа вършите изобщо АААААА
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:да пак за докладване обидно и неработещо бутонче
« Отговор #6 -: Февруари 04, 2011, 03:11:35 pm »
Когато докладвате някое съобщение, ние го проверяваме и натискаме едно малко кръгло бутонче.Ако играча който ви е пратил обидното съобщение иска пак да пише вижда следния екран:


Uploaded with ImageShack.us