Автор Тема: бонус задачите в таверната  (Прочетена 1705 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен chery

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 53
  • Karma: +6/-6
    • Профил
бонус задачите в таверната
« -: Юли 20, 2009, 08:21:36 am »
само да кажа че не смята вярно базовият доход.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:бонус задачите в таверната
« Отговор #1 -: Юли 20, 2009, 08:48:54 am »
Нововъведените задачи за работа са за различни професии и различни категории , при тях се работи  срещу по-високо заплащане от това в таверната.
 (ако имате късмет да има работа за вашите професии)
В зависимост от нивото което сте достигнали като занаятчия в търсената специалност се определя и заплащането Ви (Х1,5 или Х3 ) и пише задачата за колко време е.
Има два бутона горния е да поемете задачата за часовете които е написано , долния е за да работите двойно време (ако сте Премиум не се заплаща удвоеното време, ако НЕ сте Премиум заплащате 1д само ако удвоите времето за работа) .
--------------------------------------------
Какво имаш предвид , получаваш по-малко от това което се плаща в таверната ?

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:бонус задачите в таверната
« Отговор #2 -: Юли 20, 2009, 08:51:26 am »
Има предвид, че един път като изчислих надницата се оказа, че мога да работя за 19 по "топ офертите", а иначе обикновената работа ми се плаща по 22. Това има предвид.

Неактивен chery

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 53
  • Karma: +6/-6
    • Профил
Re:бонус задачите в таверната
« Отговор #3 -: Юли 20, 2009, 09:05:53 am »
ето че и друг го е забелязал :). пише ми че за 9 часа базовото заплащане ми е 306, а аз като избрах да работя за 8 часа ми изписа че ще взема 304 злато. не е болка за умиране, просто не го смята вярно, когато имате време да го погледнете

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:бонус задачите в таверната
« Отговор #4 -: Юли 20, 2009, 09:22:54 am »
 
Има предвид, че един път като изчислих надницата се оказа, че мога да работя за 19 по "топ офертите", а иначе обикновената работа ми се плаща по 22. Това има предвид.
Този надник е сметнат след коефицента или базовия ?
 

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:бонус задачите в таверната
« Отговор #5 -: Юли 20, 2009, 09:23:48 am »
Нали се сещаш, че не говоря непроверени неща. Разбира се, че след коефициента е сметнат.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:бонус задачите в таверната
« Отговор #6 -: Юли 20, 2009, 09:34:05 am »
Е като проверяваш  то нали си пише отгоре за коя категория ... колко точки имаш имаш в нея , колко е базовото и какъв е коефицента . Ако имаш повече точки за конкретната задача ще получиш и висок коефицент , като нямаш ... продължаваш да сервираш .
Всеки може да си направи сметка дали да поеме работата или не ... както и при задачите някои стават за изпълняване някои не.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:бонус задачите в таверната
« Отговор #7 -: Юли 20, 2009, 10:15:08 am »
Едно пояснение което може би е пропуснато да бъде обяснено. Бонус задачите ползват базовата надница но с модификатор +/- 50%. Затова сте забелязали че е възможно да работите за по-малка надница от тази при нормалния Барман. Но пък винаги си имате модификатор поне 1.5 за тях идващ от Занаятчийските Ви точки, а ако е повече и ви се случи да уцелите +50% на базова надница за 10 часа примерно тогава смятам че си заслужава.