Автор Тема: изчезнала екипировка  (Прочетена 4872 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

0z1ris

  • Гост
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #15 -: Февруари 13, 2011, 01:59:51 am »
Гладиатор е прав,интересно защо модераторите се правят на невидели.Защо едни постове се трият на момента само защото са неудобни,а други които са си чиста обида се подминават?Може би защото правилата на форума не важат за хората с ранг,а само за обикновенните играчи.



   п.с.Нюкомер нищо лично.Просто мисля,че каквото е за един,такова трябва да е за всички.

Неактивен valldim

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +3/-3
    • Профил
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #16 -: Февруари 13, 2011, 02:05:44 pm »
Мен ако питате по-голям мрънкач от newcomer няма

Акаунти:newcomer, furyone и skinny - нищо не е променено. Много липсващи предмети. Моля проверете. Благодаря предварително.

Имам доста липсващи предмети - акаунти: newcomer, furyone и skinny. Моля проверете. Благодаря предварително.

Погледнете моля акаунти newcomer, furyone и skinny. Предварително благодаря.

Има 3 поста за едно и също нещо, но другите като пуснат само един и веднага стават гниди.

Истината е, че няма такава. Ти принадлежиш към класата на мрънкачите. Особен вид, стоящ малко над гнидите в еволюционната стълбица. ДНК-то ви на всички е сбъркано и поради тази причина, хората трябва да ви отбягват. Не дай си боже, да създадете поколение.

@pro_pain: И не говоря само за играта. Играта е просто забавление. Какъвто си в играта, такъв си и в живота. Човек или гнида.

@pro_pain: Всеки човек би докладвал такова голямо нарушение, а всяка мръсна гнида дето не заслужава и да я стъпчеш би се скатала и опитала да се възползва. Хора и гниди.

И това ако е тръстед мембър то аз съм трамвай. Просто не ви прави чест нито на форума, нито на играта.
И аз настоявам newcomer да си понесе последствията!

pithtath

  • Гост
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #17 -: Февруари 13, 2011, 05:41:51 pm »
Гладиатор е прав,интересно защо модераторите се правят на невидели.Защо едни постове се трият на момента само защото са неудобни,а други които са си чиста обида се подминават?Може би защото правилата на форума не важат за хората с ранг,а само за обикновенните играчи.
   п.с.Нюкомер нищо лично.Просто мисля,че каквото е за един,такова трябва да е за всички.

1. Не сме Ви бавачки, за да можем да следим всеки един пост.
2. Постове не се трият защото са неудобни, а защото са просташки или некултурни.
3. newcomer е направил ироничен конструктивен пост. Ако е обидил artreia могат да се разберат на лично.
4. Общо взето избягваме да се месим в нападките Ви един към друг, просто защото ни е писнало. Аз лично трия цели теми, ако не ми харесва конструкцията и консистенцията им.
5. Лично към мен е имало хиляди нападки. Ако трябва да отстраня всеки, който открито ме е обиждал, ще се окаже, че във форума ще останат една дузина хора.
6. newcomer е trusted member не заради това, че се облича модно или пие кафе за 5 лева всеки ден. Той е обикновен играч, както съм и аз, както сте и Вие. Trusted member e именно такъв играч, който е помагал на екипа на играта с идеи, докладване на бъгове, обща лоялност, поучавал е други играчи. Лично аз съм го питал много неща още в самото начало.
7. Не си търсете само поводи за тревога. Дръжте се сполучливо.

0z1ris

  • Гост
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #18 -: Февруари 13, 2011, 07:09:11 pm »
1.Мислех,че това влиза в задълженията на модераторите на форума-явно греша.
2.Значи поста ми които ти изтри преди няколко дни в който просто не се съгласих с едно твое предложение е бил просташки и некултурен,а откритата обида в поста на нюкомер не е така ли?

Дреме ми,че някои си обидил някого,проблема ми е,че мерите хората с двоен аршин.

pithtath

  • Гост
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #19 -: Февруари 13, 2011, 07:41:14 pm »
Съветвам artreia да разгледа поста на newcomer като оригинален и забавен. Познавам newcomer добре, чудесен човек е и не е целял да обиди никого. Не се съмнявам, че и artreia e добро момче. Що се отнася до квалификацията "мрънкало" - отново не е било умишлено. Не е важно какво пишеш, а с какви чувства го пишеш. Проблемът при Вас е, че се хващате за това, че някой си бил с "ранг". Няма рангове тук. Всички, които сме във форума (с изключение може би на Sheremetev вече) играем играта, който както може според правилата. Ако Ви е скучно, намерете какво друго да правите. Не виждам за какво е цялата тази злоба и агресия.

П.П. Не си спомням за твоя пост, но всяко надигане на глава срещу конструктивно предложение, води до отсичане на последната. Секцията е "Препоръки", а не оборване на такива. Тя е за екипа на играта. Вие можете да подкрепите или оспорите, но само със солидна аргументация, а не гледано от вашата камбанария.

GLADIATOR

  • Гост
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #20 -: Февруари 13, 2011, 08:11:19 pm »
1. Не сме Ви бавачки, за да можем да следим всеки един пост.
2. Постове не се трият защото са неудобни, а защото са просташки или некултурни.
3. newcomer е направил ироничен конструктивен пост. Ако е обидил artreia могат да се разберат на лично.
4. Общо взето избягваме да се месим в нападките Ви един към друг, просто защото ни е писнало. Аз лично трия цели теми, ако не ми харесва конструкцията и консистенцията им.
5. Лично към мен е имало хиляди нападки. Ако трябва да отстраня всеки, който открито ме е обиждал, ще се окаже, че във форума ще останат една дузина хора.
6. newcomer е trusted member не заради това, че се облича модно или пие кафе за 5 лева всеки ден. Той е обикновен играч, както съм и аз, както сте и Вие. Trusted member e именно такъв играч, който е помагал на екипа на играта с идеи, докладване на бъгове, обща лоялност, поучавал е други играчи. Лично аз съм го питал много неща още в самото начало.
7. Не си търсете само поводи за тревога. Дръжте се сполучливо.


1. Мислех че това е функцията ви в този форум, а имено да следите дали се спазват правилата на форума. Исказвания като 'Не сме Ви бавачки, за да можем да следим всеки един пост' меко казано звучат не сериозно.
2. Без коментар
3. Тука вече направо се изкривява истината. Ако това е ирония, тогава не знам какво е обида.
4 , 5 и 6 без коментар
7. Пак несериозно изказване. Щом има нарушение на някое от правилата на форума, би следвало всеки да вземе отношение.

Изобщо от поста ви, разбирам че въобще не ви интересува, дали се спазват правилата. Явно с нюкомър сте приятели и искате да го защитите на всяка цена. Иначе не разбирам крещящата ви арогантна необективност, по случая.
За мен, в поста на нюкомър няма иронична конструктивност, а си е чиста, безочлива обида и за това очаквам да бъдат взето адекватно решение и се надявам че наистина ще стане така, утре когато дойдат на работа администраторите на тоя форум.



pithtath

  • Гост
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #21 -: Февруари 13, 2011, 08:17:14 pm »
Току-що получихте частичен бан за 2 дни за внасяне на ненужно напрежение във форума. Ако има още желаещи - да заповядат.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #22 -: Февруари 13, 2011, 08:41:14 pm »
Много адвокати се навъдихте. Защо просто не оставите двете страни да се разберът ами трябва и други да се месят?Тоя бил засегнат , оня бил засегнат .... Пораснете бе хора, това е игра само

pithtath

  • Гост
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #23 -: Февруари 13, 2011, 08:46:42 pm »
Озирис и Шивърс - с малки банове, поради същата причина.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #24 -: Февруари 16, 2011, 04:47:45 pm »
В последните дни имаше много драми, много хора си изпуснаха нервите, което е нормално на фона на случващото се.

Предлагам да плеснем с ръце и да се прегърнем и да се върнем към рутинните функции на форума: критики по Екипа и по играта, спам, тийнейджърски проблеми и обсъждане на героите и босовете по зоните.

Лично се ангажирам да напляскам гадните и омразни модератори, както и разни самозабравили се зелени табелки.

Сега ще видя кой и защо е бил наказан, ще раздам правосъдие и ще настъпи отново демокрацията.

Ако все още имате проблеми с липсващи екипировки, поставяйте си надлежно просбите и добрите чичковци Отон, Електрото и Комонър ще ви решат проблемите.

Казах.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts