Автор Тема: ловкост или сила?  (Прочетена 1275 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
ловкост или сила?
« -: Февруари 18, 2011, 01:53:21 am »
Някъде бях чел, че силата рефлектира върху шанса за блок на противника. От последните ми битки успеваемостта е не на този с най много сила а на този с най-висока точност. Това поеоди съмнения и въпроса:

Кое влияе на шанса на попадение срещу блок силата или ловкоста?

Неактивен maraskino

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 31
  • Karma: +4/-3
    • Профил
Re:ловкост или сила?
« Отговор #1 -: Февруари 18, 2011, 01:45:13 pm »
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=12372.0  :)
Цитат
Сила - Необходимата сила на героя да носи определени предмети е важният фактор в случая, трябва да се взема под внимание, че облеклото на преследвача също дава сила.Ако всичките ви предмети дават сила, се получават случаи, при които не е нужно вдигане на силата или е нужно да се сложат най-много 10 атрибутни точки на сила.В общи линии силата зависи от екипировката на преследвача ви!Всеки 10 точки сила намаляват блока на противника ви с 1.5!



Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:ловкост или сила?
« Отговор #2 -: Февруари 18, 2011, 02:06:11 pm »
Мерси, вдъхнахте ми кураж. Явно това, че яростния ми с около 400 сила пробива блока само 1-ж в битка и това, че ловеца ми с 230 ловкост няма пропуск, срещу същия противник е чист късмет. *HUNTER* Случва се.

pithtath

  • Гост
Re:ловкост или сила?
« Отговор #3 -: Февруари 18, 2011, 02:40:47 pm »
...и това, че ловеца ми с 230 ловкост няма пропуск, срещу същия противник е чист късмет...
Ловкостта Ви няма никакво отношение към успеваемостта в атаките Ви.

Неактивен bbi

  • Проз Бахур
  • *
  • Публикации: 129
  • Karma: +16/-20
    • Профил
Re:ловкост или сила?
« Отговор #4 -: Февруари 18, 2011, 04:42:53 pm »
има значение и срещу кого се биеш… очевидно е най-добре да имаш от всичко по много, но няма как  ;)