Автор Тема: Отборните провинции  (Прочетена 1553 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Отборните провинции
« -: Февруари 23, 2011, 06:26:42 pm »
Отборните провинции вече са тук!

Това ще бъдат провинции, в които героите ще мога да влизат само, ако са в парти и само, ако са изпълнили необходимите изисквания.

Ето и първите две провинции, които ще се намират на територията на Кървавите земи.
******************************************************************************
Ето ги и дългоочакваните "партита" Браво на екипа .. друг е въпроса кога ще се въведат де  :D :D
Не искам да давате подробности - всичко с времето си,но имам един въпрос и от отговора на който зависят много неща. Въпросът ми е: Тези отборни провинции само за категория 6 ли се отнасят ??? Защото ако е така ще е пълна,ама пълна простотия.... някакси тъпо ще стане някои герой  да стоят 5-та категория с месеци,само и само да си направят перфектното парти и на мелят герои,босове и тн. и накрая обещаните партита да са 6-та кат и да си с вързани ръце !
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен monkata1

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +4/-29
    • Профил
Re:Отборните провинции
« Отговор #1 -: Февруари 23, 2011, 07:17:26 pm »
бих искал и аз да задам едно въпросче и то е : при отборните партита ще се включват ли и наемниците на героите ?
ALL I WANT IS A LITTLE OF THE GOOD LIFE
ALL I NEED IS TO HAVE A GOOD TIME

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Отборните провинции
« Отговор #2 -: Февруари 24, 2011, 12:32:39 am »
И играта да смята битка с 36 участници (и това само от едната страна)? Хм... за момента се поддържат до 12 (общо) участници. За всеки се пазят разни данни- ако доклад с бос ти се смята за секунда и нещо, доклад от подобна битка ще е с минути.

Дано се пуснат подобни провинции и за 4-та и 5-та категории.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Отборните провинции
« Отговор #3 -: Февруари 24, 2011, 01:58:51 am »
И играта да смята битка с 36 участници (и това само от едната страна)? Хм... за момента се поддържат до 12 (общо) участници. За всеки се пазят разни данни- ако доклад с бос ти се смята за секунда и нещо, доклад от подобна битка ще е с минути.

Дано се пуснат подобни провинции и за 4-та и 5-та категории.
Ако няма 5-та кат Фион се отказва от игра :)  ::)
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*