Автор Тема: Голям бъг в банката и още 2 в туториала .  (Прочетена 1362 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ArchGod

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 16
  • Karma: +4/-2
    • Профил
  Тази сутрин около 4 ч, видях нещо търсено дълго от мен на аукциона. Имах 85 и нещо милиона в банката, при тегленето ( теглих 2 пъти подред в тамките на 10-ина секунди, банката сметна че съм изтелил 50 + милиона... но получих 5... след което стопи и останалото до 2 милиона )
 Твърде неприятен бъг. Акаунт / ArchGod / свят 2.
__________________________________________
  Други бъгове в тоторила, Акаунт / Marpesia  / свят 2 не можа да си завърши туториала.
 Не припознава изпълнетата от нея задача. Верояно има връзка, че вече проключенията станаха динамични и се менят в зависимот от силата на героя, поне така се случи при нея, Смени и приключението след като нае 3 - ти наемник, може би това не е бъг, а е динамична система за обновление на приключенията, което е много хубаво. но първият бе крайно неприятен.
 Ако би Ви било възможно, да прегледате проблема по-скоро, тъй като на аукциона все още има няколко неща които чаках от седмици. Предишният път бях удивен, оправихте го за 20 минути, при положение, че имате над 250 хиляди абоната ...браво! Благодаря предварително, лек, спорен и хубав ден пожелавам на целият Ви екип .

Неактивен ArchGod

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 16
  • Karma: +4/-2
    • Профил
Re: Голям бъг в банката и още 2 в туториала .
« Отговор #1 -: Март 14, 2011, 07:06:21 pm »
  Тишина голяма, настана :) Започвам да се чудя дали е бъг ? Проблемът си съществува все още. Може Глобанланата Криза да а ударила и банките в градовете на ИГ . Кой знае :)