Автор Тема: отвари  (Прочетена 1141 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rot5

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +0/-0
    • Профил
отвари
« -: Юли 19, 2009, 03:57:34 pm »
Здравейте.От скоро съм в тази игра и вероятно ще задам вече дискутиран въпрос,но тъй като не намерих с търсачката отговор ще си позволя да попитам.Интересуват ме бонусите на отварите като например тези за жизненост които дават да речем+20+50 и т.н..Това са точките в плюс които се възстановяват на час или е нещо друго защото аз като имам 295 точки жизненост и като си купя отвара или хляб или месо точките отново са ми 295 и това ме кара да попитам тези бонуси от отвари илихрана на какво влияят дефакто

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:отвари
« Отговор #1 -: Юли 19, 2009, 04:08:30 pm »
Дават "живот"- т.е някакъв бонус към текущия живот, но не могат да надминат максимума в момента (примерно при 360 от максимални 370 една отвара за 113 живот ще даде ефективно само 10 точки живот).

Има едни червени шишеца с временен ефект, те дават жизненост за пет битки- а всяка точка жизненост увеличава с 10 точки максималният живот. Но пък не дата бонус към текущия, нито към скоростта на възстановяване на час (което май е нововъведение). Пример: 360 от максимални 370 живот в момента плюс бутилка с 8 жизненост ще станата на 360/450.

Неактивен rot5

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:отвари
« Отговор #2 -: Юли 19, 2009, 04:12:01 pm »
а и също след като вече съм си ги купил въпросните отвари или храна и са дали необходимите бонуси за 5 битки да речем,но пък ги продам на аукциона веднага слд това преди да са минали въпросните 5 битки,то тогава губи ли им се ефекта-бонусите които евентуално дават или трябва да изчакам д минат 5те битки,все глупави въпроси :) ама какво да направя,благодаря предварително и приемете извиненията ми ::)

Kilgor

  • Гост
Re:отвари
« Отговор #3 -: Юли 19, 2009, 04:19:26 pm »
След като ги купиш трябва да нахраниш героя си с тях.Едва след това получаваш бонуса който те дават.Храненето (поенето) се случва по следният начин:1. Отиваш в меню "Герой" 2. Вземаш с мишката храната или отварата и я завличаш върху картинката на героя,където я пускаш
Бъди сигурен че след като си изял храната (изпил отварата) , след това няма да можеш да я продадеш  ;D

Неактивен rot5

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:отвари
« Отговор #4 -: Юли 19, 2009, 04:24:58 pm »
благодаря ви и на двамата :o,значи до сега само с мисли съм ги ханил и са били на фотосинтеза и ето за какво съм се чудил