Автор Тема: Проблем при провеждане на битка.  (Прочетена 939 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Проблем при провеждане на битка.
« -: Март 22, 2011, 08:50:47 am »
Днес около 8:20-8:30 в провинция Бариерата и в бойна зона Буреносният хребет се създаде следния проблем с провеждането на битка:

В графата герой във въпросната зона бяха налични 4-ри чужди герой от гилдия Cro Team , в която сме ( гилдия Signature) във вражески отношение.

Един от геройте копаеше , а другите три охраняваха.Проведох битка с един от охраняващите , при което визуализацията на битката не успя да се възпроизведе ( този проблем вече е бил повдиган) , доклада показа , че съм победител , като след затваряне на панела за визуализация на битката беше проведена нова битка ( явно с един от охраняващите) , като в нея влязох без наемниците  ( въпреки ,че всичките бяха живи след извършената от мен проверка, но смятам , че и това е стар проблем , за който още се търси решение). Странното бе , че точка за действие не бе взета.

След като се излекувах, и се върнах обратно в зоната, проведох още една битка с втория охранител , като сценария от първата битка се повтори в същия ред - отказ за възпроизеждане на визуализацията , мигновенна втора битка с другия герой , отново без наемниците ми , отново не беше взета точка за действие.


Стана малко дълго и объркващо , но не виждам друг по-ясен начин за обяснение на това , което се случи.

Driada , свят 3
« Последна редакция: Март 22, 2011, 01:31:03 pm от Driada »
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем при провеждане на битка.
« Отговор #1 -: Март 22, 2011, 12:59:40 pm »
Това от извесно време се опитвам да го намеря и поправя. Надявам се скоро да стане.