Автор Тема: Бонус атрибутни точки от приключване на приключение.  (Прочетена 1797 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен the-beast

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +24/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Предметът на дадената позиция вече е бил подобряван или липсва. Също така, не можете да го подобрите, ако категорията му е по-висока.<br/>Подобрение на предмет от дадена позиция може да се прави само веднъж. <br/>Ако продължите, ще загубите бонуса за тази стъпка на приключението.

Това съобщение ми изписва при опит да приключа последната стъпка на Силата на кръвта. Въпреки , че наистина категорията на оръжието е по висока, до сега не съм имал проблеми с точките бонус които се дават на различните предмети въпреки че са си с по висока категория. И досега не съм го подобрявал. Та нещо не ми стана ясно защо немога да прибавя 10 атрибутни точки към оръжието.

the-beast
свят 3

0z1ris

  • Гост
 :o това е ново досега си се подобряваха без проблем.

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
чудно ми е защо няма предупреждение за тази промяна

Неактивен tehol

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 21
  • Karma: +24/-18
    • Профил
    • Ел. поща


На мен ми е чудно защо пишете приключения които или не се минават или няма смисъл да се правят???

 8)

Неактивен the-beast

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +24/-20
    • Профил
    • Ел. поща
е как така не се минават, нещо немога да те разбера. минах си приключението , но просто имам проблем с получаване на бонусните атрибутни точки.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
е как така не се минават, нещо немога да те разбера. минах си приключението , но просто имам проблем с получаване на бонусните атрибутни точки.

Той визира други приключения.


На мен ми е чудно защо пишете приключения които или не се минават или няма смисъл да се правят???

 8)

За да се отчита дейност  ;) Нали човек трябва да си изработи парите