Автор Тема: Въпрос за продажбите  (Прочетена 1216 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен manofthemoon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
  • Търся път назад...
    • Профил
    • Ел. поща
Въпрос за продажбите
« -: Юли 20, 2009, 05:22:40 pm »
От скоро съм в играта и не съм научил много, и съответно попаднах на проблем...
Намерих по-добра шапка от моята и бих желал да продам старата си, но не мога. В менюто "продажба - избор на предмети" не я "виждам". Има ги кожите и рудата, а нея и един меч ги няма...
Да не би да има нещо свързано с това, че на нея излиза надпис "принадлежи на..."?
Може и да има някъде подобна тема, търсих за да не задавам подобен въпрос, но не намерих.
Благодаря предварително!

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Въпрос за продажбите
« Отговор #1 -: Юли 20, 2009, 05:29:09 pm »
От скоро съм в играта и не съм научил много, и съответно попаднах на проблем...
Намерих по-добра шапка от моята и бих желал да продам старата си, но не мога. В менюто "продажба - избор на предмети" не я "виждам". Има ги кожите и рудата, а нея и един меч ги няма...
Да не би да има нещо свързано с това, че на нея излиза надпис "принадлежи на..."?
Може и да има някъде подобна тема, търсих за да не задавам подобен въпрос, но не намерих.
Благодаря предварително!

Всички предмети които си носил по време на битка се обвързват с героя ти и му принадлежат. Можеш да ги продадеш само в магазините на цената на която пише на самите тях. В аукциона може да продаваш само необвързани предмети - такива които си изработил, получил си като плячка от спечелена битка или си купил от магазин, но задължително без да си ги носил ти или някой от наемниците ти по време на битка. Имай пред вид също, че предмети паднали като плячка от многостепенните битки се обвързват моментално с героя ти независимо от това, че не ги е носил.

Неактивен manofthemoon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
  • Търся път назад...
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпрос за продажбите
« Отговор #2 -: Юли 20, 2009, 05:47:11 pm »
Много благодаря за информацията! :D

Неактивен Jane_air

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +36/-9
    • Профил
Re:Въпрос за продажбите
« Отговор #3 -: Юли 21, 2009, 10:42:59 am »
Също така ако шапката е 1во ниво не можеш да я продаваш на аукциона.