Автор Тема: отчаянието  (Прочетена 1074 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
отчаянието
« -: Април 10, 2011, 11:53:08 am »
Не се стърпях вече и реших да пиша за кой ли не поредн път. Прочетох темата на Dabadas  с всичките и исказвания . Мн очи гледат, но виждат това което искат да видят , едно време  бях написал към работещите по тая игра = да не бързат с нови провки, категорий и др . има толкоа мн неща за отстраняване . толкова мн бъгове- а за тях мн съм писал, пък и не само аз - но темите обикновено се истриват, и пак и пак и отново има  бъгове който се появяват постоянно, но не се правят опити за отстранявабето им. та има коментар за взетия замък в кат 7 от ZEALOTS, за намаления брой мобове който го вардят. ние вс видяхме битките за замаците и броя на пазачите им . еми поредна издънка  от страна на екипа . хора има поговорка= каквото за гол Асан , така и за вс негови братя. . опитаите се господа да направите така, че да няма такива сръдни между даден гилд. върнете и атаката на морска и също намален брои на мобове, също и вс герой очаствали в 1-ва атака . нека има справедливост- раздайте я и покажете благородсто.  а относно коментарите, че примерно  ZEALOTS   били подпрени от екипа,аз  НЕ  го мисля , но и двете водещи гилдий  са мн добре осведомени за вс промени настъпващи в тая игра напред==един бил на кафе с някой др пък си пиел биричка с еди кой си отговорен за нещо  = бе то в това няма лошо, правете каквото знаете и да става каквото ще .А относно гил ZEALOTS силата им е в добрата организация , което е мн похвално . така прочетох и др от =elektroto Programmer,Цитирам  ===  никой никъде не е казал, че приключенията са задължителни, както и че всеки би могъл да ги мине докрай. Има лесни – има и трудни. Различните герои се справят различно трудно с приключенията. Затова за нещо, което не си могъл да минеш и видиш, че друг го е направил, най-малкото е показал, че има начин и разбираш колко ценно е това знаменце в профила. Или вземи най-доброто от този играч (като идея за минаването) и извърши сам своето геройство или замълчи и не обвинявай, че сме правили приключенията едва ли не само точно определени герои да могат да го минат ......   да така е никои не е длъжен да ги минава,  НО  нали вс 1 от играчите се стреми да развива герой с който участва. вс иска да е по напред с вс  от някой др . съвършенство няма да се постигне но поне 1-ин приличен баланс . но да се върна на несправидливоста пак- за едни някой задачи бяха отменени , и продължиха с приключенията в 6, а за др НЕ - КОФТИ РАБОТА НАЛИ . някой ще каже съдба = ЕДВА ЛИ  ли , късмет= НЕ , и Господ няма пръст в туй дело, та за приключението ПРОКЛЯТИЕТО В КАТ 6  стъпка Задачи Стъпка 7/11  Задача: Победи един от Пазителите на земята (Тъмен яростен боец. та тук пак се врърнахме на думите уважаемия електро цитата ми  по горе. та мн гледах и разглеждах, знам герой  в тае игра на който лично съм виждал геройте , наемниците и оборудването по тях , на някой са направо в пъти КАЗВАМ  по зле от мойте , и все се чудя дали  не беше в началото преди дни моба в тая стъпка по слаб= както едно време в кат 5 с лидера на ШИНГРИ ЛА -кой минал ,минал за др останали дървото= пак опираме до двоен стандарт = СПРАВЕДЛИВОСТ ВЪЗДАЙТЕ , А  относно това, че, по лесно е да дадеш, НЕ. ЗА  бога братя не вярвайте= по лесно е да вземеш, а даването е свързано с мн душевни мъки.. та да спрем до тук има мн какво да напиша, но не го искам . аз не съм безгрешния= не искам да хвърлям пръв камъка по някой, тия мой думи, нека не ви прозвучат като укор, това е въпрос на лично виждане =ако някой извлече нещо с което да му е полезно= здраве да е , ако не му хареса= пак да е жив и здрав. НО имено такива гафове в играта молко споменати вече, правят отлив на играчите, а с вс начало идва и край. в отчаянието си хората правят вс=  а то е мн страшно . и както някой бе писал=5 пъти мертете и 1 път режете. правете го меренето с 1-ин аршин за ВСИЧКИ   . тук има мн достойни хора и от екипа и от играчите == опитайте да си спечелите уважението взаимно .  ЖЕЛАЯ УСПЕХ НА ВС В ТАЯ ИГРА ..
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"